Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akarhatja azt hogy egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhatja azt hogy egy kicsit fussak utána?

Figyelt kérdés

Nem rég megismerkedtem egy lánnyal jól is alakultak a dolgok!Mondtam is neki h mennyie szimpatikus és szeretném jobban megismerni meg hasonlók!Ezután is oké volt minden de aztán elkezdett furcsán viselkedni!Olyan távolság tartóan!

Kérdeztem töle hogy mi lehet a baja de nem válaszolt rá semmit!

Meg másokat is és többen mondták hogy csak kiváncsi hogy mennyire akarom öt és mit teszek megérte!Mondván tesztel!

Ez igaz lehet...?


2010. júl. 4. 14:31
 1/5 anonim válasza:
A lányok szeretik kéretni magukat, élvezik, ha a fiú mindent megtesz, hogy meghódítsa az illető lányt. Szerintem kedveskedj neki, bókolj, de ne telepedj rá túlságosan. Ha ennyiből nem jön rá, mi a szándékod akkor nem érdemel meg. ( ha bizonytalannak látod a lányt akkor ne add fel könnyen) Egyébként a lányok mindig akarják hogy fussanak utánuk.
2010. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeretik ha meghódítják és futnak utánnuk. Ez csak szöveg. A te esetedben még nem tart itt, de ha aztmondja egy csaj, hogy nem akkor kár is tovább nyalni neki. Minek ha megmondta, hogy nem?!
2010. júl. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, fuss utána egy anál intruder 2000el...
2010. júl. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Timi: ) ***** válasza:

Nem lehet,hogy van pasija?

Csak elfelejtette" mondani?

Ha nem,akkor viszont egyetértek a kéreti magát válasszal",vagy a harmadik lehetőség,hogy csak hülyít!

Bocsi!

23/L

2010. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, lehet hogy csak tesztel, és kíváncsi, hogy mennyire akarod őt. Én pont egy ugyanilyen helyzetben vagyok most egy lánnyal. Ő is ugyanígy játszadozott. Egyik nap szemeztünk meg flörtölgettünk, másik nap meg mintha nem is léteznék.... De ma elhívtam randizni, és igent mondott. :D Szóval lehet hogy van egy kis esélyem. :)


Te is hívd el valahova! :)))

Sok sikert! :)

2010. júl. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!