Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintettek azért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek azért nincs barátnőm, mert Stargate és Star Wars rajongó vagyok? 21/F

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy a szemem miatt nem mehettek jogsira, mert kiszórtak az alkalmaságiról, igy kocsival sem tudok csajozni, és a falunkba a lányok az olyanokat kedvelik, akiknek 20 milkás mercedesük van.


Én meg csak a Stargate-ről, és a Star Wars-ról tudok beszélni. Kivülről tudom az űrhajók adatait.


2010. júl. 4. 17:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
én csakis a nemes célért cselekedtem így :D
2010. júl. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Lol. Ember, inkább önbizalomhiány miatt nincs barátnőd. Szedd össze magad, meg aztán ha más témáról is próbálsz beszélni, nyert ügyed lesz. Elég megpróbálni másról beszélni. Azok a csajok meg akik a 20 millás SL Mercedesre buknak és a pénzre, hát nem feltétlenül okosak, maximum számítók.

Azt meg nem értem, mért pont az lenne a baj, hogy Stargate és Star Wars rajongó vagy. Én inkább utóbbit preferálom, de üdv a klubban, 18/L. ;P

2010. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
ez semmi haver, én megírtam a saját sci-fi univerzumomat.
2010. júl. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
hé, aki írt email címet, mi a jelszó? xD
2010. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Azzal nincs semmi gáz ha SW meg SG fan vagy. De tényleg unalmas tud lenni ha csak arról beszélsz. Biztos nincs semmi más ami érdekel?

Nincs a falutokba egy normális lány se?

Munkahely? Főiskola? Ahová bejársz?

Nyisd ki bátran a szemed biztos lesz valaki aki megért és te is tudsz hozzá alkalmazkodni

2010. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

ezen a kérdésen akkorát röhögtem amikor elolvastam xd

na mindegy, ilyen emberek is vannak, az biztos, hogy ezentúl sosem fogom a haveormat kockának hívni, hozzád képest ő egy nulla xd

2010. júl. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
te figyu írd már le a Y wing és a TIE bomber adatait! kösz!
2010. júl. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és nagyon szeretem a Star Wars-t, szóval ilyen is van ezen a bolygón. Centauri csigák...

Hogy legyen még egy témád, olvasd el mondjuk a Büszkeség és Balítéletet + tanulj meg táncolni és elbűvölöd a lányokat autó nélkül is. 30L

2010. júl. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
TIE bomber és Y wing please!
2010. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!