Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, volt már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már veletek olyan, hogy elsőre nem keltette fel a figyelmeteket egy férfi, aztán a sok beszélgetés hatására beleszerettetek?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, külsőre nem fogott meg előszőr, mondhatni észre sem vettem. Aztán valahogy elkezdtünk beszélgetni személyesen is, cseten is és nagyon szimpatikus lett, szinte vonzódom hozzá, bár nem mondom, hogy egyből letépném róla a ruhát, ha meglátnám most.

Az a furcsa, hogy nekem eddig mindenki vagy megtetszett elsőre, vagy nem, de akkor később sem.

Szerintetek ez csak fellángolás, vagy mi lehet velem? Lehet ebből szerelem? Tapasztalatok érdekelnének.

26/n, 33/f


2019. ápr. 7. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt. Az eddigi három kapcsolatomból kettő így kezdődött.
2019. ápr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy exem, akit úgy vettem fel Tinderről, hogy nem matcheltünk. Amikor először küldtem képet neki, nem is jöttem be neki. Viszont nem ignorált, nagyon jól elbeszélgettünk. Egy hét múlva, amikor találkoztunk, már izzott közöttünk a levegő. Hihetetlenül intenzív kapcsolat volt, azóta sem volt hasonló.

Tudom, hogy lányokat kérdeztél, bocsi, hogy férfiként írtam.

2019. ápr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. Én 22 vagyok és egy 35 éves férfival jártam így. Nem is gondoltam arra, hogy ekkora korkülönbség mellett bármi is lehetne, külsőre sem annyira az ideálom. De a személyisége iszonyatosan megfogott, most már szabályosan beleszerettem, egész nap rá gondolok és reménykedek, hogy ő is így érez :)
2019. ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok, mindenkinek ment a zöld!:)
2019. ápr. 7. 19:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem felkeltette, de azzal, hogy elég sablonos szöveget írt arról, hogy mit szeretne egy kapcsolatban. Nyilván mindenki kb. ezeket szeretné, úgyhogy a csalók is mindig ezzel jönnek. Elkezdtem vele beszélgetni, de utána még egy félreértés is volt köztünk, ami végképp megerősített abban, hogy ezt az embert hagyni kellene a fenébe.


Pár héttel később eléggé magam alá kerültem egy teljesen más dolog miatt, és úgy éreztem, hogy muszáj valakivel beszélgetnem, úgyhogy ráírtam. Az lett a vége, hogy tisztázódtak a dolgok, és már egy ideje együtt vagyunk...


Egy exemmel meg 3 évig barátok voltunk, közben lett egy másik kapcsolata, de akkor az teljesen hidegen hagyott. Azután alakult ki több köztünk, miután annak vége lett.

2019. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt... vagyis van. Életem legnagyobb szerelme, fogalmam sincs, hogy hogy tudtam ennyire beleszeretni, amikor eleinte se külsőleg, se belsőleg nem jött be. 3 éve szeretem.
2019. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Itt ismerkedtünk meg a gyakorin. Kb kèt hete leveleztünk itt, amikor kèpet cserèltünk.

Először nem fogott meg. Az volt az első gondolatom hogy hmm, "elmegy". Az èletben nem vettem volna èszre különösebben. Ha először látok róla kèpet, nem biztos hogy szívesen beszèltem volna vele. Nem mintha èn szèp lennèk. Aztán találkoztunk, nagyon meg tetszett.

2019. ápr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!