Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, meddig próbálkoznátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, meddig próbálkoznátok? (Avagy nagyon elcsesztem, vagy valahogy még ki lehetne javítani? )

Figyelt kérdés

Ha van egy csaj, aki személyesen a tudtotokra adta, hogy bejöttök neki, de online nem úgy reagál, hogy ez lejöjjön, akkor hányszor/meddig próbálkoztok írni neki?

(én vagyok a lány. Tényleg tetszik, de valahogy mindkétszer amikor írt így visszaolvasva tényleg az jön le, hogy nem érdekel, pedig nem így van - de ezt elvileg tudnia kellene a korábbi személyes találkozásunkból. Ilyen esetben próbálkoztok még, vagy hagyjátok a p...ba? Vagy nekem kellene lépnem? 20L 24F



2018. jún. 28. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megint a szokásos női idiotizmus, jelek küldése, utalgatás, morzekódok küldése, de nehogy konkrét legyél vele és elmondd neki, hogy mi a szitu. Az ilyen nőket akiknek ebből áll a “kommunikáció” úgy pattintom le mint egy morzsa darabot.
2018. jún. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ha élőben érzem, de online nem, akkor még esélyes a dolog, de ha sehol nem érzem, akkor nincs értelme
2018. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem sokáig. Úgy érezném, hogy élőben is inkább csak megjatssza magát.
2018. jún. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass #1-re!

Legyél egyenes! És tudatosuljon benned, hogy nem egy használati tárgy vagy a piacon, akit vagy megvesz az ember, vagy nem, hanem egy cselekvőképes ember. Nem törik le a kezed, ha esetleg te is ráírsz... és mellesleg az ilyen jégcsaphercegnők, akik oké, ha noszogatják őket, akkor mutatnak némi érdeklődést, de anélkül fagyosak, mint a Duna -30 fokban, nagyon azt a látszatot keltik, mint akiket rohadtul nem érdekli a pasi.

2018. jún. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem direkt játszmáztam :/ akkor hagyjam? Vagy lépjek felé én, hátha? (hét eleji a történet)
2018. jún. 28. 20:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Megirod neki hogy bejon neked. Lehetőleg minél hamarabb. Es igy egyenesen, nem utalgatva.

Problem solved.

2018. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Írd/Mondd meg neki, hogy interneten nem vagy a szavak embere; ha van lehetőség veled élőben, személyesen találkozni, annak nagyon örülnél; mert ez így neten nem megy valahogy neked. Szóban sokkal kellemesebb, közvetlenebb, személyesebb; meg amúgy jobban látod a reakciókat is; rendesen fizikailag is egy térben vagytok, és nem egy billentyűzetet nyomogattok; hanem nézhettek egymás szemébe, figyelhettek egymásra; meg kényelmesebb is, hogy nem kell egyfolytában gépelni, és rögtön meg is jön a válasz; és így személyesebben még jobban elő is jönnek témák, mint gép előtt a négy fal között ülve; egy ingerszegényebb környezetben; amikor csak monitoron láthatjátok ráadásul egymást; és az lehet, hogy egy picit személytelenebb is; főleg meg ha nem is egymást látjátok, csak a szövegeket , amit a másik leírt; meg így tudnátok full egymásra figyelni, ha meg más ír közben üzenetet; akkor meg arra majd később, a tali után válaszolhattok, szerintem ez így tök fain lenne.
2018. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szóval azt szeretik a férfiak ha egyenesen megkapják a nőt?? én úgy vettem észre hogy attól csak elijednek ha valaki túl könnyen adja magát és netalán tán bevallja az érzelmeit. de lehet a te udvarlód más. próbálj meg beszélgetni vele. én azért nem ugranék neki hogy VÁRJ SZERETLEK de add a tudtára..
2018. júl. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!