Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn ismerkedtünk meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn ismerkedtünk meg, elhívott randizni, de keveset ír?

Figyelt kérdés

Egy hete beszélgetünk, nagyon keveset, mert hétközben csak este/éjjel aktív, így annyira nem is haladunk az ismerkedéssel. Holnap elvileg randizunk, de olyan keveset írt a napokban, normális esetben ilyenkor nem hinném, hogy szeretne tőlem bármit is. Akkor miért hívott el? Ugye ezt csak túlgondolom nőként, és ő egyszerűen a személyes találkozásokat preferálja?

Köszönöm a válaszokat!



2019. ápr. 9. 13:18
1 2
 1/12 D. Brasco ***** válasza:
45%

2opcio va

Első:nem akar addig kulonosebben nagyobb energiat befektetni az egeszbe amig nem talalkoztok,mert ki tudja lehet az 5. Percben azt mondod te vagy ő,hogy inkabb hagyjuk az egeszet mert egy közös témátok sincs stb stb...

Második:egyszerűen szarik rád,azt vagy jó lesz a randi vagy nem,ha elmegy egyaltalan vagy nem,vagy meg fog tudni fektetni vagy sem......stb stb

2019. ápr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Én ugyan nő vagyok, de én is utálok írkálni, a chat semmit nem ad hozzá az emberi kapcsolataimhoz vagy az ismerkedéshez, kerülöm, amennyire lehet. Személy szerinte ha meg van beszélve a randi én azt várnám, hogy addig ne is pötyögjünk, vagy maximum csak egyeztetés céljából. Szerintem várd meg, hogyan alakul a holnap és ne agyalj előre.
2019. ápr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem mindenkinek van ideje folyton irogatni, vagy egyáltalán affinitása rá, hogy chatelgessen. Van, aki élőben szereti megismerni a másikat. A chatelgetés semmit sem jelent.
2019. ápr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha holnap randiztok, min problémázol? Majd ott kiderül és ott kéne ismerkedni, élőben. Azért randi. Majd számolj be.
2019. ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is csak örülnék, ha keveset írna, mert a semmitmondó chat rosszabb mint ha nem is beszélnénk egyáltalán. Azt se tudod, hogy neked szimpatikus lesz-e egyáltalán, feleleges kombinálnod, menj el holnap és minden szépen kiderül.
2019. ápr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem masokkal is ismerkedik. Aztan a tali utan szukiti a kort, aztan vagy beleesel, vagy nem :)
2019. ápr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem értelek, holnap randiztok, nem? Akkor mit írogasson?
2019. ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem gondolják olyan komolyan a randira hívást a 20-30as srácok, mint régebben. Sportot csinálnak ebből, sokan szórakoznak is ezzel, nekem ezek a tapasztalataim.32N.
2019. ápr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Dolgozik gondolom. Van ilyen :)
2019. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi volt a randin?
2019. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!