Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, melyik a jobb? Ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik a jobb? Ha egy férfi 2 műszakban dolgozik, sokat keres, de kevés szabadideje van, vagy ha 1 műszakban dolgozik, de keveset keres?

Figyelt kérdés
Jelenleg pont egy ilyen dilemma előtt állok, sok minden szól emellett és amellett is, már több ismerősöm,barátom,rokonom tanácsát kikértem, kb. 50-50%-ban gondolják így vagy úgy.
2018. jan. 6. 09:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a kapcsolat a kárát láthatja mindkét esetnek, a 2 műszakosnál a felborult időrend és az időhiány miatt, az 1 műszakosnál meg az anyagiak miatt sínyli meg. De az 1 műszakos szerintem még így is jobb megoldás, a több műszakos munkarend nagyobb eséllyel okozhat elhidegülést. Hányszor lehet azt hallani, hogy a fickó vitázik a barátnőjével, hogy "2 (3, 4, stb.) műszakban robotolok, hogy szebb jövőt biztosítsak nekünk, most mi a problémád?", a nő meg szomorúan, lehorgasztott fejjel hallgatja, és mélyen belül csak egy kis törődésre vágyik...
2018. jan. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Az én párom műszakvezető, 3 műszakban dolgozik. 300 fölötti a nettója, de ha túlóra van, erre még rájön elég sok. Csakhogy folyamatosan stresszes, ideges itthon, fáradt, éjszakás műszak után olyan, mint egy zombi, délelőttös után hazaér és minimum 3 órát alszik, utána pár óra múlva meg megint, mert holnap kelni kell. Folyamatosan beteg, nem tud meggyógyulni rendesen, szerintem azért, mert nem tudja magát kipihenni. Nincs családi életünk, nincs közös reggeli-ebéd-vacsora, hiszen mindig akkor eszik, amikor az ő heti bioritmusa megkívánja.

Nem minden a pénz. Engem nem érdekelne, ha minimálbért kapna, de nem akarja otthagyni ezt a helyet, hiába mondtam neki. Mert hát jó a fizu. Csak közben egy csomó minden más rámegy :(


De ha úgy érzed, bírnád a két műszakot, próbáld meg, én csak leírtam női szemszögből, milyen ez az egész.

2018. jan. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt is hozzá kell tenni, hogy kinek mi a kevés. Kb. 160 nettót keresnék egy műszakban, és 320-at kettőben. Valakinek már a 160 is sok, valakinek meg a 320 is kevés.
2018. jan. 6. 10:11
 4/19 anonim ***** válasza:
33%
Én egy műszakban (bár az irodában ezt nem így hívják) keresek sokat, még senki nem panaszkodott :)
2018. jan. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Nekem meg az apukám erősebb.
2018. jan. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%

Egyik se jó. A legjobb ha 1 műszakban sem dolgozik hanem a családnak otthon a sajátjában van a megélhetési forrása. Így a nap 24 órájában együtt lehetnek szabadon és a gyerekekkel is egész nap törődni tudnak. Így önmaguk és a család életével törődhetnek és nem olyan munkahelyek érdekeivel ami nem is az övék.

Az nem élet hogy a munkahely érdekeinek megfelelni maximálisan, majd ha netán marad 10 perc szabad idő akkor önmagával vagy a családdal is törődni.

Egyet értek a ma 10:09-kor válaszolóval.

2018. jan. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Na jó, de én még csak 20-on éves vagyok, jelenleg még nem tervezek családot alapítani.
2018. jan. 6. 10:29
 8/19 anonim ***** válasza:
18%
Napi max. 1-2 óra meló, a lé táskaszámra ömöljön és minden szabad percedet a csajra áldozd, hogy lehessen menni nyaralni, síelni, plázázni, új kocsit, ruhát, bundát venni, partizni bármikor, amikor épp kedve tartja. Minden nő álma!
2018. jan. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-es a szívemből szólt!

Párom 3 műszakban hajtja a pénzt, folyton bevállalja a túlórákat, mert muszáj (???), megkapja a jó fizetését, aminek a java részét leadja otthon és megint ott tartunk, hogy nincs pénze semmire. Eközben velem alig tölt időt, vagy amit együtt tudunk lenni is sablon, menjünk hozzá-hozzám vagy a városba, igaz ezerszer elmondtam neki, hogy milyen régóta nem voltunk sehol (nem kell drága programokra gondolni, csak egy-egy egy napos kirándulás a természetbe, meghallgatja majd közli a munkarendjét. 3 műszak 6 napban, ő nem ér rá. És mindennek a végén nagyon csodálkozik, hogy miért vagyok unott, rosszkedvű. És az egész kezdődik előről.

2018. jan. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyik se jó. De szerintem, amíg még nincs párkapcsolatod és bírnád, addig érdemes amolyan köztes megoldást választani: egy ideig két műszakban tolod, gyűjtögetsz, stb, aztán váltasz egy műszakra. Nem tudom, hol laksz, de ha Budapesten kívül, akkor a 160 nettó az nem olyan rossz fizu, abból szerintem simán meg lehet élni.


Vagy, vállalj egy műszakot és a maradék időben fejleszd magad, hogy ne műszakokban hanem munkaidőben mérd az időt, egy kényelmes irodai munkahely még mindig többet fizet, mint a gyárakban a három műszak (az itt látott számok alapján), és amellett még élni is van időd.

2018. jan. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!