Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ha első személyes randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ha első személyes randi előtt kamerázás van? Elsőre személyes találkozó nem jobb?

Figyelt kérdés

Netes ismerkedés megy egy csávóval. Szimpatikusnak vagyunk egymásnak. Szóba került már találkozó is, de ő felhozta a kamera témát.

Azt mondta időnként kamerázhatnánk is...


Én viszont nem tudom, hogy első személyes találkozó előtt, jó ötlet-e ez a kamerázás...

Vélemény? Hátrány?

(Eddig nálam mindig élő találkozó volt. Kamerázás nem is az én stílusom)


2019. ápr. 11. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó jel, hogy ezt felhozta. Így szinte biztos, hogy nem több 10 évvel és 10 kilóval, mint amit mondott.

Szerintem teljesen rendben van a kérése.

2019. ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
A kamerázás proli vagy tini szokás
2019. ápr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Egy komoly felnőtt férfi nem akar kamerázni, hanem a személyes találkozót kéri. Én még a messengert se használom, van magánéletem, nem a virtuális világban élek.
2019. ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ő kizárólag a szex kamerára gondolt
2019. ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az tuti, hogy nem szex kamerára gondolt...ő először telefonos beszélgetést kért, én mondtam erre, hogy legyen inkább kamera. (mivel nehezen érthetően beszélek).


Közvetlenebb kommunikációt akar, csak ennyi.

2019. ápr. 11. 22:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Aha jha jolvan 😁
2019. ápr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Természetesen ezt ő is tudja, hogy nehezen érthetően beszélek. :D

Nem lesz meglepetés neki.

2019. ápr. 11. 22:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Sztem szemelyes tali.
2019. ápr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs vele gond, ha nektek ez jó, akkor videotelefonáljatok nyugodtan első randi előtt. De én személy szerint sose gondoltam rá, hogy szükség lenne rá.


Társkeresős ismerkedésnél mindig csak leveleket váltottunk egymással, aztán ha szimpatikusak voltunk egymásnak, akkor egy idő után randiztunk. De még csak telefonon sem beszéltünk sosem. Megvan annak a varázsa, hogy az első randin, bemutatkozáskor, kézfogáskor hallod először a hangját, látod a gesztusait, a mimikáját a másiknak.

2019. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Határozottan előny tud lenni tali előtt.


Egyszer volt összvissz, amikor első randin csalódtam valakiben, mert trükközött a beállításokkal és vékonyabbnak tűnt.


Másik ismerősömnél meg hirtelen egy igen ragyás fejű lány jött randira, amit Skype-on kitrükközött.

2019. ápr. 12. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!