Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maris friendzone?

Figyelt kérdés

En 29, o 34.

Ket hete egyutt toltottunk egy hetveget haveri tarsasaggal, es nagyon joba lettem ezzel a pasival es ugy alakult, hogy ott aludtam nala. Csokolozason es simogatason kivul mas nem tortent.


Szombaton megint talalkoztam vele, megint haverokkal egyutt, kedves volt velem nagyon, amugy olyan mintha evek ota ismernem mar, pedig csak haromszor talalkoztunk.

Elhivott csak engem egy etterembe a bulibol, hogy egyunk valamit, viszont meg se erintett es meg se csokolt.


Az hiheto indok, hogy meg volt fazva?

Tenyleg megvolt, hallottam a hangjan is.

Vagy csak maris a baratzonaban talaltam magamat?


2019. ápr. 16. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből szerintem nem kell következtetéseket levonni.

De ilyenkor általában azt érzik, hogy elsiették és próbálnak lassítani. Az is lehet, hogy azért vett visszább mert nem szeretné, hogy azt hidd csak szexet akar.

Ne aggódj még ezen, majd alakul. Tulajdonképpen ez volt az első "normális" randitok. Inkább örülj neki, hogy nem nyomul nagyon. Láthatóan kedvel téged, ne aggódj még rajta. Az idő úgy is eldönti. Találkoztok még párszor aztán már jobban fogod látni, hogy mik is a szándékai.

2019. ápr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

"Az hiheto indok, hogy meg volt fazva?


Tenyleg megvolt, hallottam a hangjan is."

2019. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező elég idióta vagy 29 évesen. Miért kell mindent túlgondolni?
2019. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

En idiota, te meg bunko.

Azert kell, mert szeretek tisztan latni, es nobol vagyok, alap, hogy tulkombinalok mindent.

2019. ápr. 16. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

"nobol vagyok, alap, hogy tulkombinalok mindent"

Nem, nem alap. Normális nő nem kombinál fölöslegesen. Kb eddig tartott nálam az első válaszomban nyújtott szimpátiám.

2019. ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a szimpatiadat.

Amugy nincs olyan, hogy normalis no. Mindenki kombinal! Valaki itt kerdez idegeneket, van aki a baratnoit zaklatja ezzel.

2019. ápr. 16. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!