Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nálatok mennyire probléma az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mennyire probléma az, ha valaki nem pozitív személyiség, hanem inkább realista?

Figyelt kérdés
Nem azon van, hogy jó benyomást keltsen és nem akarja eladni magát, hanem úgy beszél, mint bárki mással. Ha valami nyomja a lelkét arról lazán beszél. Már az elején szereti elmélyíteni a beszélgetést.
2019. ápr. 20. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne bármelyiknek is lenni? Miért zárod magad a jelzők kalitkájába?
2019. ápr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert sajnos elég divatos lett a pozitív gondolkozás, ami számomra olyan, mint egy vallási hittérítő szekta, csomó sebből vérzik, ráadásul én nem tudok azonosulni vele.
2019. ápr. 20. 11:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kettő nem zárja ki egymást. Én realista vagyok, mindig kimondom, amit gondolok, nem játszom meg magam. Ettől függetlenül pozitívan gondolkodom, amennyire lehet, az irónia, a humor sokat segít. 😎
2019. ápr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem probléma, szeretem ha önmagát adja valaki, sőt a mély beszélgetéseket különösen, de ezzel is vigyázni kell, az már kiábrándító, ha valami hirtelen túl sok.
2019. ápr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert szerinted az mennyivel jobb, ha állandóan azt hallod, hogy jaj, az élet mennyire sz..r, meg az emberek csak panaszkodnak? Ez jobb?

A pozitív gondolkodás pont abban rejlik, hogy nem adja fel az ember, hogy ha padlóra került, akkor feltápászkodik és küzd tovább.

Ha pozitív gondolatokkal veszed magad körbe, akkor sokkal jobb a kedved is, mintha egész nap azon siránkoznál, hogy jaj, most megint esik az eső, jaj, most megint vásárolnom kell menni, jaj, most ez fáj, jaj, most megint dolgoznom kell menni..stb.


Előbb nézz utána, hogy mi is a pozitív gondolkodás és pozitív életszemlélet, még mielőtt leszektázod a jót!


Én a magadfajtáktól undorodom, akik a mosolytól, az örömtől, a pozitív gondolatoktól irtóznak, kitalálom azért, mert te is egy begyöpösödött, negatív életunt pesszimista ember vagy.


Realista? Tudod, az is reális, hogy most szépen süt a nap, csivitelnek a madarak, jó az idő, ilyenkor az ember kedve is sokkal jobb. Jó lenne észrevenni az apró dolgokat.

Pl. az is elég reális, hogy reggel felkelsz, kinyitod a szemed, lélegzel. Hányszor mondtál te ezért köszönetet és hálát? Ja, ez teljesen természetes, ugye?

De mond ezt egy vak embernek, aki nem láthatja a kék eget, egy lábnélkülinek, aki nem tapasztalhatja meg a sétát, vagy egy haldokló betegnek, aki talán már holnap meg fog halni.


Az meg szerintem a legtermészetesebb dolog, hogy nem játszuk meg magunkat a másik előtt, őszintén és nyíltan beszélgetünk bármiről.

2019. ápr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én pozitív vagyok és realista. A nők szerint "köcsög" , "bunkó" "arrogáns" vagy hihetetlenül beképzelt. Viszont ugyanígy vicces is. Mindig megragadom a pillanatot, hogy kimondjam a nyilvánvalót. Beszóljak, megjegyzéseket tegyek. Ezek lényegében objektív információk verbális kifejezései. Reálisan látom a dolgokat, és jókat tudok nevetni azokkal akik partnerek ebben. Szívesen kifigurázom az aktuális divatot, a sztereotípuákat stb., viszont előtte megadom a beszélgetés csipkelődős irányvonalát, amit ha valaki magára vesz mélységesen megbántódhat. De idővel már nem veszik föl tőlem, sőt valaki kapásból kiismeri ezt a vonalamat.

Reális vagyok, mert két lábbal állok a talajon, nem kötekszem olyasmin amin az ember nem bír változtatni a jelen helyzetében. Nem kergetek álmokat, nem támasztok irreális elvárásokat sem. Még ha olykor úgy is tűnhet egy-egy megjegyzésemnél.

Mindemellett végtelenül pozitív vagyok és támogató. Igenis a tanult optimizmus nagyon fontos. Mindenben meglátni a jót, a fejlődési lehetőséget, avagy egy jelet a változás igényéről. A legkellemetlenebb dolgot is lehet pozitívan szemlélni, ha túllendülünk az negatív emóciók sokkján. Mindegy, hogy milyen a beszélgetés, ez mindig működik. Viszont a pesszimista panaszkodásért vérszívás jár.

2019. ápr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Nem biztos, hogy az a legjobb, ha valakivel rögtön mély, intenzív beszélgetéseket akarsz lefolytatni, sőt, a lelkizős részeket nagy ívben el kell kerülni, s meghagyni azokra az időkre, ha már együtt leszel valakivel.
2019. ápr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En realista vagyok és pozitív.
2019. ápr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!