Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merjem magamtól megcsókolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjem magamtól megcsókolni vagy várjam meg amíg ő magától fog kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta próbálkozok egy lánynál akibe teljesen beleestem, eddig sehova sem jött el velem, sok rossz kapcsolata volt és nem szeretne senkivel sem szerelmi kapcsolatot.

Tegnap nagyon sok időt sikerült együtt tölteni a kedvenc előadójának a fellépésén, aminek a végén egy közös kép is sikerült az előadóval. Nagyon boldog volt és én is örültem hogy boldognak látom, utánna még örömében el is sírta magát. Úgy éreztem hogy egy cseppet közelebb enged magához átöleltem megsimogattam, de féltem azért jobban nyomulni mert nem szerettem volna elrontani ezt a szép estét, utánna hazavittem az autóban is a kedvenc előadóját hallgattuk majd búcsúzásképpen ölelés és puszi volt. Legközelebb mit kellene tennem? Semmiképp sem az a célom hogy mindnél hamarabb ágyba vigyem hanem hogy megbízzon bennem és szeretnék vele kapcsolatot.



2019. ápr. 21. 20:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

10.

hát igen sokat gondolok erre is, de azért szeretném tisztán látni a dolgokat.. ilyet azért nem mernék megkérdezn mer megsértenem, hogy azt gondolom hazudik.

2019. ápr. 21. 21:27
 12/17 anonim válasza:
100%
Szerintem nem 100%, hogy nem akar tőled semmit. De várj még. Óvatosan közelíts felé. Ha jó barátok lesztek, abból nagyon könnyen lehet akár több is. Ne ijeszd el magadtól az elején.
2019. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
Akar ez a lány kapcsolatot, csak nem veled. Dgd meg egy barátnőjét, ennél többet nem tehetsz. Nyilvánvalóan fényévekkel roszzabb pasi vagy, mint akikhez ő szokva van. És hiába vagy rendes, attól az ő szemében még nem vagy jó pasi, Ő majd újra összejön olyannal aki ugyan nagyon helyes, de csak dugi fogja párszor.
2019. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak hívd el randira. Kimondva, hogy randi.
2019. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Lassan,türelmesen közelíts felé.Igazad van,lehet neki még időre van szüksége.Ha látod,hogy már igazán megnyílt feléd és ő is sokszor szeretne minnél több időt veled tölteni,na akkor jött el az idő
2019. máj. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, hogy sajnos ez tipikusan lerázós duma. Én is voltam hasonló helyzetben, ezzel a szöveggel indítottam, mert nem akartam megsérteni, aztán jobbnak láttam kerek perec megmondani az illetőnek, hogy nem az esetem. A mai napig teper értem, pedig azóta kapcsolatban vagyok, de néha nagyon a terhemre van. És még csak azt sem mondhatom, hogy nem kedvelem, mert alapvetően jófej és jó vele beszélgetni, de áll a szőr a hátamon, ha elképzelem, hogy lefekszem vele. Ez van, friendzone.

Ez mondjuk csak az én sztorim, lehet, hogy a te eseted teljesen más. De akkor sem szabad lerohanni egy csókkal. Figyelj a jelzéseire. Ha pedig beáll a status quo, akkor jobb, ha egyenesen elmondod neki, amit érzel. De akkor sem erőszakosan!

2019. máj. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Egy férfi az legyen férfi!

Ha túl sokáig barátkozol a lánnyal, akkor csak haver maradsz! Amennyiben, szerelmes vagy és nem csak barát akarsz lenni, lépned kell. Rizikós? Az élet már csak ilyen!

Hidd el, ha rászánod magad 50 százalék esélyed van hogy a szeretőd is lesz nem csak a barátod. Ha nem mersz lépni, akkor olyanná leszel, mint a pasik fele, egyfajta here méh, aki kiszolgálja a társadalmat, a közösség érdekében, de nem szaporodik.

Hajszálnál is vékonyabb a vonal azon a bizonyos pengén, amelynek vagy egyik, vagy másik felére esel le. A világ legnehezebb dolga megtalálni azt a középutat, ami mindkettőtöknek megfelel, amikor még nem vagy túl tolakodó, de nem vagy tutyimutyi sem. A legnagyobb probléma, minden nőnél máshol húzódik ez a határ! Ami egyiknek a tolakodó, az másiknál a nyámnyila jelzőt kapja.


Ne szórakozz, csókold meg, majd meglátod, mi történik! Ha megsértődik, akkor kérj elnézést, mond, hogy félreértetted a jelzéseit. Barátkozni felesleges a továbbiakban! Annak semmi értelme, hogy a kiskutyája légy! Légy férfi és lépj tovább! Keress olyan nőt, aki nem a lábtörlőjének használ, nem ingyen szolgálónak, hanem Istenkirályként néz fel rád, mint nagybetűs férfire, álmai netovábbjára. (persze kölcsönösen tekintik egymást a nagy Ő-nek)

Ha pedig bejön a csók, hát halmozd el vele! :-D A továbbiakban is légy férfi, de soha ne túlságosan tolakodó. Erre rá kell érezni! Ha kölcsönös a vonzalom, akkor megérted a jeleket.


Halkan jegyzem meg, a csók első alkalommal még nagy lépés lehet, de a későbbiekben ez az egyik legegyszerűbb a kapcsolatban. Hol van ez a további testiségtől, a jó szexuális élettől. Ha csókot nem mersz kezdeményezni, miként indítasz majd ágyjelenetet? :-o

Ha eljuttok a szexig, ha netán összebútoroztok, és gyerek is lesz, miként fogod a kicsit nevelni, majd megvárod, hogy a gyerek kezdeményezzen pelenkacserét? :-)

Ha kamasz lesz és megkérdezi, mikor illik, mikor szabad megcsókolni egy lányt, mit mondasz neki? Vagy, ha lányod lesz, majd azt tanácsolod neki, ő kezdeményezzen csókolózást a srácokkal? Férfias társat kívánsz mellé, vagy egy tutyimutyit?

Mit szeretnél mesélni a fiadnak, lányodnak, hogy szerelmesen meghódítottad anyjukat, vagy hogy ő rántott magára, és erőszakolt meg téged?

2019. máj. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!