Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az érdekkapcsolatok világában,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érdekkapcsolatok világában, hogy lehet normális párt találni?

Figyelt kérdés
Huszonéves férfi vagyok, megvan mindenem, jól élek, egyedül párkapcsolatom nincsen, mivel csak azért nem fogok összejönni akárkivel, h 'legyen valaki'. Sok lánynak bejövök, sokan keresik a társaságom. Előbb-utóbb azonban mindig kiderül, h csak valami felszínes érdek vezérli őket. Ez lehet pénz,lehet kapcsolati tőke,bármilyen segítség(lakhatás), vagy szimplán csak az, h mivel a társaságban népszerű figura vagyok, így úgymond "menő" velem jóban lenni, de valójában nem is én érdeklem őket, csak az a státusz,haszon,népszerűség,segítség stb.,amihez általam hozzájuthatnak. Szerencsére már előbb észreveszem, ha valaki így közeledik hozzám, mint hogy ki tudjon használni, de maga tény, h ezért közeledik, akkor is rosszul esik.
2019. ápr. 22. 08:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

"Ez lehet pénz,lehet kapcsolati tőke,bármilyen segítség(lakhatás), vagy szimplán csak az, h mivel a társaságban népszerű figura vagyok, így úgymond "menő" velem jóban lenni, de valójában nem is én érdeklem őket, csak az a státusz,haszon,népszerűség,segítség stb.,amihez általam hozzájuthatnak"



Nem vagy te egy kicsit szerény?

2019. ápr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Jaj, de sajnállak 😂
2019. ápr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos, akkor talán nem kellene felvágnod a pénzeddel és "menősködni".
2019. ápr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lehet, h velem van a baj, de én nem értem az emberket, hogy miért érdekből keresik egymás társaságát. Mire jók ezek a felszínes kapcsolatok.
2019. ápr. 22. 08:55
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt is érdemes átgondolni, hogy te vajon miben állsz "érdekkapcsolatban". Tudod... a hasonló a hasonlót vonzza.
2019. ápr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De én nem felvágok, csak őszinte vagyok. Miért tagadjak le bármit is, ha szóbakerül, vagy megkérdezik?
2019. ápr. 22. 08:56
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mert nekem semmilyen érdekkapcsolatra nincs szükségem. Nincs semmilyen érdek,ami mozgatna, hiszen megvan mindenem.

Én csak azt szeretném, h valaki magamért szeressen.

2019. ápr. 22. 08:58
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg esetleg a társaságodon kívül ismerkedni, hogy az ezzel járó "menőségi faktor" ne játszhasson szerepet.

Eleinte, amikor randiztok, legyél szerényebb, mutass "kevesebbet" magadból - mittudomén, ne emeld ki, hogy saját lakásod van, ne húzd fel a Rolex órát, ne a vadiúj Rolls Royce-oddal menj a randira, ilyesmi. Ha az első néhány találkán túl vagytok és úgy érzed, valóban te érdekled, akkor lehet szerintem jobban megnyílni és beengedni az életedbe.

2019. ápr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor azt javaslom, hogy élj egyszerűbben, szerényebben! Nem kell annyira menősködni.

Ha az őszinteség nálad azt jelenti, hogy egy lánynak ugyanígy végigsorolod, amit a kérdésben leírtál, akkor ne csodálkozz azon, ha azt nem őszinteségként, hanem felvágásként értelmezik. Süt róla, hogy mennyire lenézel másokat. Másfelől, ha egy "normális" lány azt látja rajtad, hogy te vagy a társaság központja, akkor el fog kerülni téged. Nekem se kéne olyan, aki egyből azt gondolja másokról, hogy csak érdekből közelednek felé, mert ő mekkora sztár.

2019. ápr. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt látod, hogy csak érdekkapcsolatok vannak, akkor javaslom, hogy menj el önkénteskedni, segíteni másokon. A világszemléleteddel van a probléma.
2019. ápr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!