Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez gondot okozhat a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gondot okozhat a kapcsolat alakulásában? Az első randi szuperul sikerült tegnap. De azóta nem tudunk msn-en beszélgetni olyan sokat mint az az előtti napon.

Figyelt kérdés

tudom h nem az msn számít,meg azt hagynunk kéne a francba de akkor is furcsa ez számomra.

tegnap előtt ismertük meg egymást a neten,az nap rengeteget beszélgettünk,majd elhívott találkozni.tegnap randiztunk is.a randi legalább 6 órás volt,és szinte egész végig nagyon jól elbeszélgettünk,szóval sztem( meg szerinte is) nagyon jól sikerült.nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak,és már elhívott kirándulni e hétre 2-3 napra.

szóval attól tartok h ha msn-en nem tudunk olyan sokat beszélgetni akkor esetleg gondot okozhat a kapcsolat alakulásában:S

mi a véleményetek?

légyszi kort is írjatok.


2010. júl. 5. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mert létezik a telefon is:)
2010. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez igaz:D
2010. júl. 5. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:

csakhogy a telefon fizetős az msn meg nem


amúgy én már jártam így hogy élöben oké volt...és msnen voltam zavarban nem tudtunk beszélgetni...végül nem lett semmi

2010. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm,mondjuk lehet h feleslegesen aggódok,mert néhány ismerősöm szerint leginkább a találkozások számítanak és h élőben mennyire tudunk beszélgetni(ezzel pedig nincs gond csak az msn-nel):S

szóval remélem h összejön:S:S de eléggé aggódok:S

2010. júl. 5. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!