Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálnátok, ha először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha először felmennétek a pasihoz, és a kád tele lenne pakolva, mert ő ritkán használja?

Figyelt kérdés
Csak egy db kád volt, az is tele minden kacattal, és őskori vízkő+por réteggel. Szerettem volna letusolni, de a pasi azt mondta, hogy hát akkor várjak mert kitakarítja előtte, akkor láttam meg hogy is néz ki. Amikor rákérdeztem, hogy dehát ő hol szokott tisztálkodni, témát váltott, terelt, a munkahelyét ismerem, ott biztos nincs lehetőség, edzőterembe sem jár, szóval érdekes. De amúgy a pasi illata sem túl kellemes, az első randin is már gyanús volt, hogy csak parfümfelhővel leplezi a szagokat, dehát az ember nem ítél elsőre, kapott mégegy esélyt. Ezen a mostani randin is sokat sétáltunk, akkor se volt túl jó illata, de betudtam annak hogy jó idő van, izzad, majd ugye felmentünk hozzá. Szerintetek egyáltalán nem is tisztálkodik heteken keresztül? Vagy mire gondoljak? De ha így van, mégis hogy gondolta hogy felhív magához, és majd így fogunk szexelni? Mert arra ment ki a játék, be is próbálkozott, pont azért szerettem volna letusolni előtte, hiszen már órák óta mászkáltunk a városban, de mikor megtudtam a kádas sztorit inkább elmenekültem. A másik, hogy mikor láttam szexet akar, hívtam hogy zuhanyozzunk le együtt, de ő nem akart, csak azt mondta nekem kipakolja, kisikálja a kádat, de ő nem. Szóval amíg takarított én elmenekültem, de így is nekem kellemetlen ez az egész történet. Azóta nem beszélek vele. És mielőtt leszólnátok nem csövesekkel ismerkedem, ő amúgy egy tanult, értelmes férfi, és mégis így jártam.
2019. ápr. 24. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%

Te csak úgy baszol könnyedén egy randin? Nem is ismered jól a fazont, a kérdésből kiderül. Igénytelen, pfejjj. 😑

Könnyű nő lehetsz te is.

2019. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy az a saját lakása, és ott él? Hallottam már olyat, hogy párkapcsolatban élő pasik ilyen kecóra jártak az alkalmi nőkkel, mert ugye haza nem vihették...
2019. ápr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem kamu, akkor az lesz, amit a második ír..
2019. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szóval kettobol 2x büdi volt, de azért felmentél hozzá?


Visszatérve a kérdésre, azonnali menekules.

2019. ápr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy biztos saját volt e, de elég otthonosnak tűnt minden, a használati tárgyak, háziállata is volt.
2019. ápr. 24. 22:19
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát fujj... elképzelni nem tudom, hogy mi vesz rá ilyenre valakit vagy hogy tud így élni. A vízkő meg por réteg hónapok alatt keletkezik ennyire nagy mennyiségben.

Amúgy én vagyok olyan kíváncsi ember, hogy kiszedném belőle, hogy ez most mi, de nyilván onnastól kezdve az ismerkedés lefújva.

2019. ápr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

A háziállat ápolt volt?

Dolgozik nem tudom mit,de ha szagosan megy be mindig akkor kiutálják. Nem a szüleinél zuhanyzik eszik....

2019. ápr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát miért nem kérdezted meg,hogy -"Aranybogár te hol szoktál fürödni?"


Randi ide vagy oda,szóbol ért az ember...én aztán nem pironkodom' ha valami érdekel.

44/N.

2019. ápr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az, amikor a haverok vigyáznak az ideiglenesen Angilalában dolgozó haver lakására, meg kedvencére...
2019. ápr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem megyek fel büdös emberhez (+ első alkalommal más lakásán miért akarnék fürödni, wtf???), főleg nem randizom vele többször. Ja, és a parfüm nem elfedi a bűzt, hanem felerősíti...
2019. ápr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!