Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FÉRFIAKtól kérdezem elsősorban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAKtól kérdezem elsősorban: ha randin nem hódítasz, akkor nem tetszem?

Figyelt kérdés

Néhányszor voltam randizni és azt a következtetést vontam le, hogyha valaki meghív valamire, az nem garancia arra hogy tényleg tetszem neki (max arra, hogy érdeklődik irántam és ő maga ad magára), de ha nem hív meg, akkor egyszerűen nem komoly az érdeklődés? Tudnátok ez utóbbit megerősíteni vagy cáfolni?


(Egyébként feszélyez az egész meghívásosdi, szeretem valamivel viszonozni, hogy ne érezzem magam annyira lekötelezve. De ezt előre nem tudhatják.)


2019. ápr. 26. 18:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
75%

Bocs nő vagyok,de talán releváns a válaszom:Igen.

Ha vkinek tetszel,szeretne megismerni,ehhez pedig mondjuk nem árt mondjuk meghívni egy kávéra/ cappuchinora/ üdítőre stb.

2019. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nyomagnak játszmákat, vagy csak beszariak. Ha elhív következő randira is, akkor tetszel neki!
2019. ápr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyan lányt hívok meg, aki tetszik külsőre, tehát megismerném. Ha külsőre tetszik, belsőre nem, akkor nem lesz semmi.

Ha nem hívlak meg, csak beszélgetek veled, akkor gondolkozok, lehet meghívlak pár hét múlva. Ha pedig teszem a szépet, felületes vagyok, nem hívlak meg, hát akkor csak le akarok feküdni veled.

Én így működök.

2019. ápr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Helyzet függő. Részleteznéd, hogy mire gondolsz?


Nem mindegy hogy a munkahelyen dolgozol valakivel, aki nem hív el valahova; vagy egy randi végén felesbe fizetitek a fogyasztást? Pontosan mire gondolsz?

2019. ápr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
48%

Hogy mennyi probléma van az egyedülálló emberekkel. Szabadok vagytok, azzal randiztok akivel akartok, akármikor, akárhol. Nem is értem, hogy lehet ennyit problémázni.


Egyébként ha nem hódít, akkor nem tetszel neki. Ennyi, ezen lépj túl.

2019. ápr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Első: örülök hogy írtál! :)


Viszont örülnék ha írnának még férfiak!

2019. ápr. 26. 19:37
 7/30 A kérdező kommentje:
4. Klasszikus randira. (Elsősorban persze neten kötött ismeretség, mert akik személyesen hívnak el, azok valahogy határozottabban lépnek fel.)
2019. ápr. 26. 19:40
 8/30 A kérdező kommentje:
5. A hiba az ön készülékében van. Kéremkapcsojjaki
2019. ápr. 26. 19:41
 9/30 Rockarc ***** válasza:

Ha randira hiv, akkor kulsore megfelelsz neki. A netes "ismerkedesnel" az elso randit nem is neveznem randinak. Ott szoktak kiderulni dolgok. Ezek lehetnek pozitivak es negativak is. Legtobbszor inkabb az, hogy megsem azok a parameterek, amik korabban voltak. Aki retusalt, vagy regi fotokkal operal, az konnyen kerul ilyen helyzetbe, mint te. Az elso benyomas fontos, legtobbszor a bemutatkozaskor mar tudom tipizalni a masikat, a randi ezt pedig vagy megerositi, vagy nem. Altalaban igen.


Ha ujra elhiv, akkor minden rendben, kulsoleg es belsore is megfeleltel neki, onnantol arra var, hogy te donts.


43F

2019. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

LOL :D Én nem operálok retusált vagy régi képekkel, és szerencsére nem is futottam bele még ilyesmibe.


(Viszont az első randi igenis sokat számít, mert az egy dolog hogy másodikra hív-e valaki ha az első nekem nem tetszett.)


De a kérdés egyébként is marad az hogyha egy férfi nem udvarol* csak találkozik az azt jelenti, hogy nem tetszik neki a nő?


*meghívja valamire, bal oldalon megy, hazakíséri... szóval ezekre a dolgokra gondolok.

2019. ápr. 26. 20:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!