Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csaj három randi alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj három randi alatt egyszer sem ajánlotta fel, hogy fizeti legalább a saját részét. Szerintetek csak kihasznál? F/23

Figyelt kérdés
Mintahogy írtam háromszor találkoztunk és minden alkalommal én fizettem az italt és a kaját. Mivel még egyetemisták vagyunk, nincs fix fizetésünk. A szerény ösztöndíj mellett, ha így megy tovább, elég lehúzós lesz a dolog. Nem egy városban élünk és útiköltségeim is vannak. Legutóbb kölcsön is kért tőlem kb. 800 ft-ot. Azt mondta legközelebb visszaadja és fizeti az italt, bár efelől erős kétségeim vannak. Állítólag nehéz anyagi helyzetben van most. Itt nemcsak a pénzről, hanem a gesztusról is szó van. A neten is csak akkor beszélünk egy keveset, ha én írok rá. Így felejtős a dolog?

2019. ápr. 28. 16:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Így felejtős a dolog! Rossz lora tett szegényke. Nálad sokkal jobbat érdemel!
2019. ápr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Legalább leszo@hatna hálája jeléül :D
2019. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Ne haragudj, de férfiként én szégyellem magam, hogy léteznek ilyen anyagias, fillér**szó "férfiak".
2019. ápr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

Nekem eléggé úgy tűnik, hogy kihasznál, főleg amiatt, hogy ha te nem írnál neki, még csak nem is beszélnétek...

Én minden alkalommal úgy készülök egy találkára, hogy fizetem a saját fogyasztásomat. Persze ha a másik ragaszkodik hozzá, hogy kifizesse az enyémet, megköszönöm, de amúgy nem lenne képem úgy elmenni akár egy randira, hogy természetesnek veszem, hogy mindent kifizet helyettem a fiú..

Szerintem hagyd ezt a csajt. 21L

2019. ápr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom, hogy így felejtős, ha csak te keresed.
2019. ápr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Tipikus,kihasznál.
2019. ápr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha engem egy pasi randira hív az nálam alap hogy ő fizet. Ha én hívom én fizetek. De az hogy csak akkor beszéltek egy keveset ha te keresed már felejtős.
2019. ápr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így felejtős.
2019. ápr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Te hívod a randikra vagy ő téged? Mert nem mindegy.

Nálam egyszer játszotta el egy pasi ezt.Elhívott moziba,de én nem szeretem ha mindent ő fizet ilyenkor.Felajanlottam,hogy én veszem meg a kaját.Nos,az kb 3szor drágább volt a jegynél. Nagyon tetszett a pasi,de ez túl sok volt úgy,hogy ő hívott el.

2019. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ne értsetek félre, nem vagyok sóher, csak ezek a dolgok miatt attól tartok, hogy kihasznál és azt nagyon nem szeretném. Mindig én hívtam randira, valószínűleg ő soha nem hívna sehova, hiszen még csak beszélgetést sem kezdeményez velem a neten. Számomra az, hogy semmilyen gesztust nem tesz felém nagyon kiábrándító.
2019. ápr. 28. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!