Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők szemében csórónak számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szemében csórónak számít az a férfi, akinek nincs saját kocsija és lakása? Ellenben havi jövedelme eléri a havi 250 ezer forintot.

Figyelt kérdés

2017. okt. 3. 16:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
12%
A nők fészket keresnek így nem árt ha fel tudsz mutatni egy házikót. A BMW csak hab a tortán.
2017. okt. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem erdekel a lakasa, mert nekem van sajatom es amugy se koltoznek ferfi lakasaba, kiveve ha jo helyen van ahova amugy is szivesen koltoznek es a kezembe adja a lakast, hogy atalakithassam izlesem szerint. Egyebkent meg attol fugg, hany eves, egy 25 evestol nyilvan nem varom el, hogy mar tartson ott, hogy mindent elert az eletben, egy 35 evesnel viszont azert mar ciki, ha semmit nem tud felmutatni egy kozepesen fizeto fix allason kivul.
2017. okt. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Egyszer tuti falnak megyek az itteni hü.lyéktől.... csak a bmw...

Nem attól leszel csóró vagy nem csóró hogy házzal rendelkezel. Lehet valaki úgy is nagyon szegény ha van a nevén egy omladozó vályogház. Pedig az is saját lakhely.

A legtöbben csak annyit szeretnénk ha nem a szülőkkel élne a pasi ha már x éve dolgozik. Hogy lakótársakkal lakik vagy egyedül saját vagy bérelt lakásban az nem számít.

A kereseted alapján pedig kifejezetten nem vagy csóró.

2017. okt. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem mindig ugyanaz az ember írja ki ezt a BMW-s hozzászólást, mert ennyi gyökér nem lehet ebben a kis országban. Tuti valami frusztrált kis nyomi...


Kérdező! A nők bizonyos százalékát egyáltalán nem érdekli, hogy mennyi pénzed és milyen kocsid van. Anno amikor a párommal összejöttem nem volt semmink és szépen lassan együtt haladtunk előre. Szerintem ez így a normális.

29N

2017. okt. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem unjátok még??? Ennyire selejtes az életetek, hogy azt hiszitek, hogy minden nőnek, csak a pénz, a lakás és a saját kocsi számít egy pasinál?


Magadat csórónak tartod ezek szerint? Hisz magadból indultál ki jelenleg!


Nem tartom csórónak, biztosan gyűjt, hogy ne hitelből kelljen lakás vennie. Ennyi.

2017. okt. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

26 éves vagyok és ezek rohadtul nem érdeklik a 18-25 éves nőket. Nincs se kocsim, se saját lakásom és amit mondtál pénznek is "csak" kb a kétharmadát keresem nettóban, de köszike, lányokban, punciban nem szenvedek hiányt.


26/f

2017. okt. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
"A nők fészket keresnek így nem árt ha fel tudsz mutatni egy házikót. A BMW csak hab a tortán." Anyád akkor talált fészket meg béemvét lol. XD
2017. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A legrosszabb ***** válasza:
7%

#4: Igggeeeny, mingyig ugyányáz írjá kí, bláhbláhbláhbláh. Nem unjátok? Szerintem meg pont mindig ugyanaz az egy lotyó reagál így ezekre a kérdésekre, mert ennyi hülye nő nem létezhet.


Kérdésre a válaszom:


Rendkívül fontos nekik, mondjuk úgy, hogy a listájukon előkelő helyen szerepel, hogy mit tudsz felmutatni 30 éves korodra. Hatalmas ellentmondásba szoktak keveredni a nők, mert például egy nagyon húzós, nem büfészakos egyetemi képzés (ami hasznos a társadalom számára, orvosi, mérnöki végzettség stb.) mesterképzésekkel együtt simán elhúzódhat 26-28, akár 30 éves korodig is, főleg akkor, ha időközben megcsinálsz mellette még ezt-azt (pl. eü-s, infós, közgázos OKJ, tanúsítvány, oklevél, akármi), de 30 éves korodra legyen már felső-középkategóriás verdád, minimum háromszobás belvárosi lakásod, valami nyaralód is lehetőleg, vagy ha ezek nem, akkor egy 30 milliós mediterrán építésű családi házad. Ja, vidéki vagy? Akkor bizony alapból hendikeppel indulsz. A fővárosiak alienként tekintenek a vidékről érkezett "bevándorlókra", de ez most mellékes. Egyszóval nem is értem, mit hisznek a nők. Azt gondolják, hogy a férfiak mind magánzók? Pénzt szarnak?


Mielőtt még a sok kis keljfeljancsi és keljfeljuliska nekem ugrana, nem, nem anyámmal élek otthon munkanélküliként 34 évesen, nem 90 ezret keresek. Van egy szaros huszonvalahányéves használt verdám, egyszobás albérletben lakok, nettó 200 megvan, jó hete másodállást is szereztem, elindult a céges továbbképzés is, de még így is nagyon húzós lesz a hónap vége. Szerinted mikor fog összejönni annyi önrész, hogy végre lehessen egy a centrumhoz közelebb eső lakásom? 10 év múlva? 15 év múlva? Leszarom, nem érdekel. De az sem, hogy ti csajok fejben hány száz soros listákkal mászkáltok az ócska randevúitokra.

2017. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Megfogalmazhatom a véleményem, vagy a celebműsorok számítanak csak?

Kérdező:írhatok neked?

2017. okt. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogyan bánsz azzal a jövedelemmel. Milliókat is el lehet szórni hülyeségekre pillanatok alatt. Én meg ennek átlagban kb. a feléből gyűjtöttem össze egy lakásra valót Budapesten több év alatt.
2017. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!