Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pozitívum lenne vagy frusztrál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pozitívum lenne vagy frusztrálna, ha a barátod 1,3 millió forintot keresne havonta?

Figyelt kérdés
Esetleg teljesen mindegy, mert ugyanúgy szeretnéd csövesként is.
2019. ápr. 30. 09:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
40%
Pozitívum. 6 éve vele vagyok, szerettem már csóró kolisként, pályakezdőként és felívelő karrierrel is. Nem ez a lényeg.
2019. ápr. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Érdekes olvasni ezt a sok női hozzászólást, ha valóban igaz amit, írtok akkor le a kalappal előttetek. A volt feleségem irigy volt, mikor a fizetésünkben 10-20x-os különbség volt. Versenyezni próbált, ledarálni, hogy kevesebb legyek, s ezzel ő többnek érezze magát. Hozzáteszem mindent fizettem helyette, s csöppnyi agya nem fogta fel, ha nekem sincs, akkor neki se lesz... Nekem ez volt a személyes tapasztalatom.
2019. ápr. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én utáltam, de csak mert éreztették velem, extrákat vártak el, mikor együtt se éltünk, el se tartottak, mindent feleztünk..Továbbá olyan helyzetekbe és emberek közé kerültem, ahol nem tudtam megállni a helyem és szégyelltem az átlagos életszívonalamat, rosszul érintett, mikor hatalmas értékben költött a párom a hobbijára, együtt ezzel biztos nem tudnék élni..ami még zavart, hogy a vacak tenyérnyi cuccra elköltenek párszázezret hobbiból, én meg kaptam egy 50 ftos csokit(amit nem is szerettem), mert gondolt rám és mosolyt kellett erőltetnem az arcomra..


Nem tudtam reálisan belőni az értékemet, folyamatosan frusztrált, nekem ez a jelentős fizetéskülönbség nem fekszik

2019. ápr. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mivel nem voltam még ilyen élethelyzetben, nem tudom, hogy reagálnék rá. Én egyelőre úgy érzem, hogy nem frusztrálna, ha tisztességesen keresné meg és nem alvilági módszerekkel vagy számomra vállalhatatlan munkával (pl idősek lehúzása zepteres szarokkal). Bár függ mindez attól, hogy milyen kasszán lennénk (én a "külön számlás közös kassza" módszert preferálom - mindenki felesben fizeti a kötelezőket, onnantól kezdve meg azt csinál a pénzzel, amit akar), ill. hogy ő hogy viselkedne velem, amiért jóval kevesebbet keresek (275 nettót keresek, szóval nem minimálbéren vagyok, de így is bő 1 millával kevesebbet, mint a férfi keresne). Az zavarna még, ha ebből kifejezetten garasoskodna (nem várom el senkitől, hogy kitartson, de pl. az azért szimpatikus, ha egy drágább nyaralásnál azért többet fizet be ennyi pénzből, vagy hogy egyáltalán drágább nyaralásra is el tudunk menni, és nem azt centizgeti, hogy jó, csak oda menjünk, ahol a csaj is ki tudja fizetni a felét - exemmel úgy voltunk, hogy ő kevesebbet keresett nálam, és nyilván kisebb léptékben, de méltányos voltam vele szemben és volt, amikor többet fizettem csak azért, hogy neki is legyenek élményei / gazdagabb legyen az élete, nekem ez a normális). Ja meg nyilván attól is függ, hogy ezzel a keresettel milyen társaság jár. Az biztos zavarna, ha minden este ilyen karótnyelt sznob társaságba kellene járni, ahol kinéznek, ha összekeverem a 23. féle kést és a 24. féle késsel az étteremben :).
2019. máj. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én 140 ezer nettót keresek :D velem szóba sem állna egy ilyen férfi. Ha mégis, örülnék neki hogy nem kell nyomorognom.
2019. máj. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A párom így is a háromszorosát keresi annak, amit én keresek, most hogy ez esetleg menőne az 4-5x-osára, már nem igazán oszt vagy szoroz az én szempontomból :D Így jár az, aki büfészakos diplomával összeáll egy programozóval, nincsenek illúzióim, soha az életben nem fogok annyit keresni, mint ő, de ez szerencsére egyikünket sem zavarja, nekem valahogy nem fixaideám ezen rugózni. Nyilván pozitívum lenne, ha ennyivel növekedne a bevételünk (közös kasszán vagyunk), mert hamarabb érnénk el a céljainkat.
2019. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nő vagyok és le van százalekolva a párom, betegseg miatt, szóval nem kap sokat de 4óra + dolgozik mellette, igy 110-130e kap. Igy ismertem és szerettem meg, ha vmi miatt 1,3-at keresne ugyanúgy szeretném de remélnem nem valtoztatna a személyisegen. Mivel most en teszek többet a közösbe ezért sztem nagyon boldogan osztaná meg ha egyszer neki lenne több.

Engem amúgy hidegen hagy a pénz mindig utaltam vásárolni, a pénzt együtt költenénk el utazásokra sztem mert x-edik ruha táska meg ilyenek nekem semmifele boldogságot nem okoznak.

2019. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!