Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek valakivel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek valakivel, aki havi 1 millió felett keres?

Figyelt kérdés
Itthon, nem külföldön. A korotokat/nemeteket is, kérlek.
2018. jan. 7. 12:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem, mert más színvonalon él, amiben nem tudok hozzáigazodni.

29/N

2018. jan. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Csak ha bejön, tetszik, vonzódok hozzá, összeillünk, és nem érdekli, hogy én csak nettó 450 000-t keresek. 30N
2018. jan. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Csak az egy milliót tudja felmutatni? Semmi mást, semmi egyéb belső értéket?


Így, minek?


27N

2018. jan. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%

Csak abban az esetben ha mint férfi minden szempontból megfelelő.


Ha csak pénze van és nem jóképű és nincsen húszas farka akkor hiába a pénz.

2018. jan. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Zavarna.
2018. jan. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ha tetszik külsőre és személyiségre is passzolunk, akkor miért ne jönnék össze vele?

21L

2018. jan. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Nem keresek ennyit, de ahhoz eleget, hogy ne érezzem magam mellette másodhegedűsnek (értsd, ha el akar menni nyaralni, vagy egy jó étterembe, akkor ki tudom fizetni a részem).


Persze csak akkor, megmaradt normális embernek, ha a fizetése nem jár együtt olyan fokú sznobizmussal, hogy csak 5*-os szálloda vagy csak michelin *-os étterem játszik nála ezentúl.



F38

2018. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

Biztosan nem, már lett volna ilyen lehetőségem, nem éltem vele. Az, hogy ennyit keres, nem csak egy különbséget jelent, hanem húzza magával a többit is, mint életszínvonal, célok, szabadidős tevékenységek, amikben szerintem nagyon másképpen gondolkodnánk.

N

2018. jan. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha a személyisége is klappol, akkor igen, amúgy csak ezért nem. (35F)
2018. jan. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"nem érdekli, hogy én csak nettó 450 000-t keresek"


Szerintem ha a földön maradt, akkor egy ekkora fizetés mellett már nem gond.


Ha 120 nettót keresnél, akkor felmerülne, hogy gyakorlatilag semmiben nem tudsz vele tartani, de egy 400-500-as fizetés mellett már te sem nyomorogsz, képes vagy megvenni, megfizetni amit szeretnél legyen szó tárgyakról, programokról, utazásról.



Szerintem a magas jövedelmű párnál nem az az igazi kérdés, hogy keresel e annyit, mint ő (valószínűleg nem), hanem az, hogy amennyit te keresel, az már valamilyen szinten azonos e az ő életszínvonalával (értsd, lehet, hogy neked nem telik egy új BMW-re, de ugyanúgy képes vagy fenntartani egy kocsit, lehet, hogy neked nem telik egy ötcsillagos hotelre, de nem okoz gondot egy normál szállodában külföldre nyaralni menni)

2018. jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!