Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Párkapcsolatban élő lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő lányok! Megsértődnétek, ha nem kapnátok májuskosarat?

Figyelt kérdés

Facebookon látom,hogy sok lány kapott májuskosarat.

Ha ti nem kapnátok,akkor megsértődnétek?

Van ennek egyáltalán jelentőssége?


2019. máj. 1. 22:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Rá kellett erre gugliznom. Lehet, hogy gáz, de egyben válasz is a kérdésedre.
2019. máj. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

én is rákerestem, nem is tudtam, hogy van ilyen

a májusfát ismerem, a kosarat nem

szóval nem, nem sértődtem meg, hogy még sose kaptam :D

2019. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt se tudtam, hogy van ilyen.
2019. máj. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én meg valamiért azt hittem csoki van a május kosárban.
2019. máj. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert felénk ez nem szokás. Csak a facebook miatt jött divatba.

Szerintem ami hagyomány, vagy népszokás, az ne jöjjön divatba. Halloween se, köszi, kihagyom.

Ellenben a kapunkat azt ellopták. Nálunk ez szokás. 🤷‍♀️

2019. máj. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
44%

A májuskosár nem érdekel, de májusfát minden évben kapok. Nagyon szeretem, nekem ez nagyon fontos. A párom ezzel tisztában van, még akkor is lejött májusfát állítani amikor majdnem 100 km-re laktunk egymástól. Nekem ez fontos, ez az egyetlen ilyen heppem. Leszrom a karácsonyt, nem érdekel a húsvét, nem számít ha szülinapra nem kapok ajándékot, de májusfa legyen. :D

Szóval nekem elég rosszul esne. Exemnél is minden évben baromi rosszul esett, mert bár ő is tudta, hogy milyen sokat jelent ez nekem mégse kaptam soha. Amúgy meg a srácoknak tök jó program, lehet iszogatni egyet meg járni az utcákat és gyártani a májusfákat. Meg nem gondolom akkora nagy erőfeszítésnek. Párom ma elaludt mint állat, de mégis rittyentett gyorsan 20 perc alatt egy májusfát amíg reggelit csináltam. Észre se vettem, hogy megcsinálta de a világot jelenti nekem, hogy 8 éve minden évben megteszi ezt értem.

De nyilván van sok csaj akinek ez annyira nem fontos. De nekik is nagyon jól esik. Úgy alapból nem gondolnak rá, de nagyon örülnek neki ha kapnak. Szerintem ennyit igazán bárki megtehet a párjáért, semmibe nem kerül kb.

2019. máj. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%

#6:

Felénk a májusfa állítás azt jelenti, hogy komoly udvarlója van a lányos háznak, nemsokára lánykérés. Itt kimondottan cikinek számít 8 éven át kapni májusfát, főleg ugyanattól.

Mindenhol más a szokás.

2019. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Öhm.. mi az a májuskosár? :D
2019. máj. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Sose hallottam erről a szokásról, szóval nem sértődnék meg.
2019. máj. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

#7


Neeeee-hee-heem, a májusfa mást szimbolizál... Valami mást amit szintén "állítanak" ugyebár...


Beteg népszokások.

2019. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!