Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van rá esély, hogy hepatitisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy hepatitisz C fertőzött férfi párt találjon?

Figyelt kérdés

Ha a külsővel és személyiséggel nincsen gond.

Nem fogyatékos és nem csúnya.


2019. máj. 2. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Nem értem egy beteg férfi miért akar mindenáron maga mellé nőt? Ha tudom magamról hogy beteg vagyok, mindegy milyen betegség, azt csinálnám hogy senkivel sem akarnék kapcsolatot, mert nem vagyok teljes. A társ nem ápoló meg eltartó. Senkinek sem kell beteg ember, mindenki egészségeset akar.
2019. máj. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ja, egy hasonló beteg csajt.
2019. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Persze, természetesen. Számtalan példa van rá, májbetegekkel dolgoztam. Az első kettő meg gondolkodjon mielőtt leír valamit ..
2019. máj. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt.

Meggyógyult.

2019. máj. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Első kettő örül ha a nevét letudod írni nem hogy még erről is tudjon bármit. Köszönöm az utolsó két választ.
2019. máj. 3. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!