Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az őszinteség manapság érték?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az őszinteség manapság érték? Vagy inkább hátrány az ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
2019. máj. 7. 12:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Erték !

Csak van mikor jól kell tálalni ;)

2019. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Kifejtős rész! Te vagy Mr őszinteség? Ezt várod el? Vagy mi? Találgassunk hogy átlag alatt keresel és ezt bevallod majd elvárod hogy a csaj is színt valljon? Vagy kicsi a cerkád? Első randin úgyis mindenki a legjobb oldalát mutatja. Mi értelme hoznod a fenti extra őszinteséget? Vagy kifaggatni hány "kilincset" fogott... úgysem vallja be max a harmadát.
2019. máj. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%

A legtöbb kapcsolat hazugságra épül, és az őszinteség vet neki véget!


Pl.: Kezdetben a "szeretlek", még ha nincs is így elindít valamit, de ha őszinte vagy a kapcsolatban és elmondod, hogy megdugnád a nővérét, na akkor lapátra kerülsz!

2019. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Miért lenne hátrány? Mit értesz hátrány alatt?


Ha az a célod, hogy másokat hülyîts, becsapd őket, akkor ez esetben nem mindig fog elônyődre szolgálni az őszinteség.


Ha meg az a célod, hogy őszinte kapcsolatokat alakíts ki, amennyire lehet, ez esetben alkalmazod, ez meg azt jelenti, hogy nem akarsz mindenkinek megfelelni. Ergo miért könyvelnék el “sikertelennek” egy olyan randir, ahol kiderül, hogy nem illetek őssze, ezt meg őszintén belátjátok.


Az őszinteség érték lehet, de előbb be kellene látnod, hogy mit szeretnél elérni. Az nem mindig működik, ha mindent szeretnél egyszerre, őszinteséget is, de azt is, hogy mindenben egyet értsenek veled, mindenkinek megfelelj. Ez így szerintem nemigen fog működni.

2019. máj. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4


Igazából a hazugságot megvetem.

Annyira kiforrott értékrendem van, hogy már csak büszkeségből is tartom magam hozzájuk.


Tudom, hogy ez nagyon ritka...de vannak még egyenes emberek.

Igazából számomra semmit nem ér egy eredmény, pénz, nő vagy karrierben előlépés ha ezekért saját értékrendemet adtam fel.

2019. máj. 7. 13:38
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Remélem még érték! Csak akkor hátrány, ha neked nagyon tetszik a másik és az őszinteség(ed) miatt veszted el a jónak ígérkező lehetőséget. De ha emiatt el is veszted, akkor lesz olyan aki értékelni fogja a jövőben, szóval no problem. :)
2019. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Megint te vagy, aki azt hiszi, hogy az őszinteség egyenlő az arroganciával?
2019. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése.
2019. máj. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

6


Ha valaki nem értékeli azt aki vagyok akkor mi értelme van az egésznek? De tényleg erre kíváncsi vagyok, hogy miért éri meg sokaknak kiadni magukat valaki másnak? Mi haszna származik belőle?

2019. máj. 7. 14:27
 10/14 anonim ***** válasza:

# 9 Az a saját problémájuk. Valószínűleg ők nehezen találnak ilyen társat, aki elfogadja őket önmagukért, őszinteséggel sosem tapasztaltak sikert, ezért érzik úgy, hogy hazugsághoz kell folyamodniuk.

Az már más kérdés, hogy hosszútávon ezzel se mennek semmire, de ez van.

2019. máj. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!