Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érjem el, hogy az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy az első randin megcsókoljon a férfi?

Figyelt kérdés

Régóta próbálkozik, hamarosan következni fog az első randi, már elhívott, de pontos dátumot nem beszéltünk meg. Biztos vagyok benne, hogy kedvel, utalt már rá, én is adtam jeleket, hogy egyáltalán nem közömbös számomra.


Az a baj, hogy kicsit félénk, meg nem nagyon volt sikere a nőknél (ahogy hallottam). Én pedig nagyon vágyom rá, hogy megcsókoljon



2019. máj. 7. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Csókold meg te.

Ha annyira félénk nem hinném, hogy bánná, hogy a csaj kezdeményező.


Amúgy meg miért fontos neked ez az első randin?

(hajolj közel hozzá, keresd a fizikai kontaktust előbb utóbb valószínűleg elszakad nála a cérna és "leteper":D )

2019. máj. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha randira el mer menni, meg meri majd tenni ezt is, ha akarja... Hány évesek vagytok? Kezdeményezhetsz ám te is.
2019. máj. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Ha ennyire gátlásos, én nem rohannám le a helyedben rögtön. Hagyd hogy feloldódjon melletted, meg is érintheted a vállát bagy a karját hogy megmutasd szimpatikus.


Lehet hogy konzervatív vagyok, de én úgy vagyok vele hogy aki igazán tetszik megvárom amíg kezdeményez vagy adok neki szájrapuszit, de nem az első randi után.

2019. máj. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a közel hajolok hozzá és pillogok bevált, mint módszer
2019. máj. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Beszélgetés közben érintsd meg gyakran a karját. Éreztesd vele, hogy szimpatikus és vágysz a közelségére. Elköszönéskor gondolom legalább egy puszit adtok egymásnak. Célozz a szája közelébe, vagy tartson 1-2 másodperccel tovább a puszi. Nem tudom, hogy hol lesz a randi, de ülj, vagy állj hozzá közel.
2019. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!