Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hazugság az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hazugság az egész? Félek, hogy becsapnak

Figyelt kérdés
Rátaláltam egy hirdetésre, ahol külföldi férfi keres párt. Az áll a hirdetésben, hogy fényképes bemutatkozást kér, elküldhetem a fényképem nem lesz ebből semmi baj? Én nagyon szimpatikusnak tűnik.

2018. dec. 30. 00:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak óvatosan! Én nem adok ki semmit magamról.
2018. dec. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%

Abból neked még semmi bajod nem lesz, ha elküldesz egy fényképes bemutatkozást. Abból lesz bajod, ha hagyod magad átbaxni.

32/f

2018. dec. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Akkor nem lesz baj belőle?
2018. dec. 30. 00:30
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk prostik hirdetéséhez használja a képedet?
2018. dec. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Igen ez az egyik félelmem és az, hogy nem válaszol.
2018. dec. 30. 00:35
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
Olyan képet küldj, ami bárki előtt bármikor vállalható.
2018. dec. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
38%
Őszintén? Ha átbasznak meg is érdemled. Minek kell ilyen külföldi hirdetésekkel foglalkozni? Van itthon is szingli férfi. Ha azok nem jók, akkor meg ennyi rizikót simán megér egy külföldi szerintem.
2018. dec. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
27%

"/keresztneved/ vagyok, Magyarországon élek... /pár hobbi, érdeklődés, mit keresel egy kapcsolatban/ és egy kép magadról/"


Ez alapján nem adtad el a veséd, tetted lehetővé, hogy hozzáférjenek a bankszámládhoz vagy pizzát rendeljenek szoptatásból a címedre.

32/f

2018. dec. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%

Külföldi férfi keres olcsó naiv kelet-európai lányt. :D


Ez mindig annyira vicces. Az otthoni nőknek nem kell, nem tudja "eladni magát" és akkor keres valami "olcsó" kelet-európai nőt, akinek nem kell annyira megfelelnie. Hajrá! :)

2018. dec. 30. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
70%
Ebből is jó nagy pofára esés lesz, majd meglátod. De ezek pontosan az ilyen buta nőkre utaznak...
2018. dec. 30. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!