Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legjobb társkereső oldal? App?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb társkereső oldal? App?

Figyelt kérdés
2019. febr. 27. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Még nincs ilyen, mind egyformám szar.
2019. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az elittars.hu tetszett. Igaz, csak fizetősen használható. Kb. másfél hónapig volt kedvem kínlódni vele. Max. 100 nőre írtam rá, ebből tálaltam 2-3 értelmes(nek tűnő) lányt, aki hajlandó is volt velem beszélgetni, de egy eleve bukott randin kívül nem jött össze semmi.

Úgy gondolom, ha még pár hónapig csinálom, összejöhetett volna egy komolyabb kapcsolat. Írom ezt úgy, hogy a gyakoris férfiak mintapéldánya vagyok, harminchoz közel és soha nem volt barátnőm.

A lényeg az, hogy ha van mit a tejbe aprítanod (van pénzed, társadalmi státusz, egyetem, hosszabb távban gondolkozol, magyarul "elit" vagy) lehet némi sikered.

2019. márc. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt kellene már tudomásul venni, hogy gyökeresen megváltozott a világ. Ami régen elég volt egy társkereséshez, az ma más nem. Ezen lehet vitatkozni, de teljesen felesleges. A legnagyobb gond azzal van, hogy mindenből túlkínálat van, ráadásul egy extrém szórakoztató világban, ahol a technológia már bekebelezte az embereket. Ezt koronázza meg a fogyasztói életvitel, az önmegvalósítás eszményképe, egoizmus és hogy a sikerességet már valami egészen másban mérik mint anno.


Szerintem itt már nem kell azon csodálkozni naponta, hogy nem sikerül a párkeresés. Nagyon sokan vannak így, ráadásul a kapcsolatok többsége is csak kirakat kategória, de legalábbis az egyik fél így vagy úgy behódol bizonyos okoknál fogva. Lehet hogy egy egyedüllét sokkal jobb alternatíva ebben a világban, mint egy kommersz és gyomorgörcsös kapcsolat. Az elképzelés mindig színes és izgalmas, a valóság meg sokszor kiábrándító.

2019. márc. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs és nem is lesz. az appokat, a beszélgetést emberek irányítják. minél jobban rejtve van az ember, annál jobban kijön a saját énje. nézz körbe a tinderen, lassan a köszönés is csodaszámba megy. az értelmesebb (és általában idősebb korosztály) nem ilyeneken próbálkozott, a mostaniak meg? nézd meg az ide feltett kérdéseket, szerintetek szekszi ez a pasi? jujj mit tegyek, stb. stb.. ilyen kérdések jönnek "nőktől", még is mit vársz? gondol egyet, lapáton vagy, kész. előző tökéletesen leírta.
2019. márc. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!