Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha randizgatós időszakban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randizgatós időszakban sokszor órákig nem ír vissza a férfi, vagy csak másnap, akkor dobjátok?

Figyelt kérdés
Nekem ez elég sértő, pedig közben sokszor online szokott lenni, meg eleinte érdekes módon folyamatosan tudott írogatni. Ráadásul a második randi napját is eltolta eggyel, mert találkozik egy régi barátnőjével. Elég érdekes...ti befejeznétek így az ismerkedést? Amúgy az első randi után is ő kért folytatást, szóval nem értem, miért ilyen.

2019. máj. 10. 08:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%
Inkább akkor szoktátok dobni a férfit, ha mindig azonnal visszaír. Amúgy arra nem gondolsz, hogy más dolga is van azon kívül, hogy neked írogat? Pl. dolgozik vagy ilyesmi.
2019. máj. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1 aha, gondolom este 6-7 után is dolgozik, azért nem ír, vagy nem hív fel egyszer se. Amúgy meg az ismerkedés elején munkában is folyton írogatott.
2019. máj. 10. 08:55
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Én sem irogatok óránként feltétlenül. Arra nem gondoltál hogy dolga van? Vagy haverokkal lóg, bevasarol, otthon tesz-vesz, számítógepen jatszik... Vajon mi lett volna veled, ha 30 évvel vagy még korábban születsz, amikor jó ha telefonotok volt? Rosszabb esetbwn csak randin vagy levélben (postai) tudtok beszélni? Elkényelmesedett, mindent azonnal akarok világ... :(
2019. máj. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem meg ha úgy indult az ismerkedés, hogy mindig írt keresett, és most szembe tűnően nem érkezik erre időt szakítani valami van. Nem igazán foglalkoznék vele szerintem.
2019. máj. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Ezt én se szeretem, hogy mindig ír, rámtapad, aztán megváltozik. Ilyen hamar...És elő akarta adni, hogy normális. Én nem beszéltem vele tovább, nekem nem tetszik, ha így kezdődik, volt már ennek rossz vége, hogy ilyen ingatag.
2019. máj. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Jaj..én sem azt mondtam, hogy óránként írjon. De hogy pl este 8-kor írtam neki valamit, amiben kérdés is volt, és azóta sem válaszolt, az szerintem gáz. Pedig fent volt többször is. Jó persze, meghalhatott a kutyája, meg lehet 3 szakdolgozatot ír egyszerre, vagy kiküldetésben van Irakban. Biztos “nagyon elfoglalt” :D Na mindegy, én megszakítom vele az ismerkedést, mert ez minden, csak nem lelkesedés, ennél többet várnék. #4 pontosan.
2019. máj. 10. 09:25
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tudom de akkor mi a "beteg" kategóriába tartozunk mert az elején 24/24-ben irogattjnk egymásnak és még 5 év után sincs több mint 3 óra pedig együtt elünm. Nekünk igy jó, de mindkettőnknek jó szerencsére.
2019. máj. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#7 ez csak azt jelenti, hogy szeretitek egymást és érdekel a másik.
2019. máj. 10. 09:45
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Te is kedved szerint kezj neki válaszolgatni.

Ha elkezd teperni, jó, tudasd vele, ha nem kezd semmihez, akkor hagyd elkopni.

Én most ebben a szituban nem írnám le örökre, ki tudja mi van vele, de nagyon nem élném bele magam. Inkább ilyen ha lesz valami lesz, ha nem meg nem hozzáállással pont úgy állnék hozzá, ahogy ő hozzám.

2019. máj. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Azonnal dobnám.Ugyanis élőben nem tettél rá nagy hatást,még vmi régi barátnő is fontosabb,tehát nulla az egész,ráadásul válaszolni se képes.Betett téged olyan "nincs kedvem hozzá,de valamire jó lesz" skatulyába.
2019. máj. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!