Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent ha egy pasi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy pasi azt mondja, hogy “megszólalt a fejében a vészcsengő”?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy pasival, megvan a szikra, jól el voltunk egymás társaságában, de csak a csokig jutottunk. Kb egy hét elteltével azt mondta, hogy elkezdett érezni valamit, és ilyenkor megszólal a fejeben a vészcsengő, és mivel sokszor égette már meg magát, nem akar tovább menni, mert nem akar pofára esni, meg engem sem akar megbántani. Mondtam neki, hogy ha ennyi a probléma én attól meg megprobalnam, ha ő is akarja. Erre azt reagalta, hogy ő nagyon is akarja, de fel... és nem tudja mi legyen, majd megbeszéljük, de ha akarom, akkor enyém a kockázat.

Most ez tipik lekoptatos duma csak nem akar megbántani, vagy tényleg van ilyen, hogy valaki ennyire fel az érzéseiről?


2019. máj. 12. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Tehát ő úgy akar kapcsolatban lenni, ha nem érez a nő iránt semmit. Téged kezd megkedvelni, ezért inkább ne folytassátok.

Bocs, de egy ennyire beteg lelkű emberrel én itt fejeznék be mindent, mert nálam is szólna a vészjelző ezerrel.

2019. máj. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ezek még nem érzések a férfiben, ugyan. Csak előre jelezte, hogy inkorrekt lesz veled szemben, akkor azért is te leszel a felelős. Ő igazán szólt előre, hogy tiéd a kockázat! Ha ebbe belemész, csak magadat okolhatod majd, hisz ő figyelmeztetett.
2019. máj. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Kamu duma.
2019. máj. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%
Teljesen megertem, es jolteszi. Normalis ember igy csinalja. Az 1# valaszolo pedig elmehet a busba.
2019. máj. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Mekkora színész. Hány évesek vagytok, bakker?
2019. máj. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem hagyd. Az elso osszeveszesetekkor a vadlottak padjara allit az exei bune miatt es nem fogod birni a nyomast. Akarod te mas nok szemetet takaritani? Ez a nem akarlak megbantani szoveg annyira szanalmas.

A ferfiak tudjak mit akarnak. Amikor bizonytalankodnak meg a te valladra helyeznek minden felelosseget akkor nem akarnak teged elegge.

Legyen tied a kockazat... Magyaran van esely ra, hogy a nyomorultsagat tovabb orokiti rad es egy ev mulva te irsz ki arrol kerdest, hogy nem mersz bizni a ferfiakban, mert az exed (ez a ferfi) nagyon megbantott. Szerintem meg most hagyd ezt abba, o maga arulta el, hogy nem erdemes vele osszejonni.

2019. máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Ő már most szólt, hogy melletted mást is meg fog húzni. Te meg dolgozd majd fel valahogy, ha belemész vele. Nincsenek itt semmiféle érzelmek. Egyedül attól fél, hogy hisztériázni fogsz, ha ez kiderül.
2019. máj. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Már előre bebiztosítja magát, hogy ő nem tehet semmiről, ha valami nem jól alakul, hiszen előre megmondta, és ne is számíts tőle semmire, ezt is előre megmondta.

Szerintem felejtős az ilyen.

2019. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20%

Ő most éppen MEGNYÍLT előtted, ne legyél már ilyen aljas és tudd értékelni ŐSZINTÉN felvállalta a saját érzéseit.


Viszont, nyulakkal nem kezdünk, mert csak magadat égeted meg vele. Ráadásul:

"de ha akarom, akkor enyém a kockázat"

Pont most hárított rád minden felelősséget, illetve az előzőekben bevallotta, hogy nem fog tudni külön kezelni az exeitől. Ebben az a szívás, hogy elhiszem, hogy látod benne a lehetőséget, de TE nem fogod tudni megmenteni (nem is fair elvárás ez tőled), sőt, senki nem tudja megmenteni, a saját lelki nyavalyáit neki magának kell rendeznie.

2019. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!