Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ruhaüzletben pénztáros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ruhaüzletben pénztáros lánynak elkérhetem a telefonszámát vagy egyből hívja a rendőrséget? 24/F

Figyelt kérdés

Úgy érzem senki sehol nem áll készen arra hogy idegen srác odalépjen hozzá ismerkedni. Nyilván mindenhol oda lehet lépni normálisan és ha bunkó vagy flegma akkor nem az én hibám.


Csak nekünk normálisan próbálkozó srácoknak elege van az ok nélkül faragatlan és lenéző lányokból. Gondolom soknál kell próbálkozni, felállni miután úgy érezzük eltaknyoltunk tudván hogy nem mi hibáztunk. Előre katonák!!!



2019. máj. 14. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Miért beszélsz többesszámban?
2019. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Valahogy az az érzésem, hogy tényleg hívnia kéne a rendőrséget.
2019. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Ne tegyél ilyet! Így nem fog működni!

Először vásárolj valamit, és miközben fizetsz nála, próbálj beszélgetni vele apróságokról. Ha lehet vele beszélgetni, viccelődj vele, és ha veszi a lapot, no és nem liheg a következő vevő a füledbe a sorban, akkor megpróbálhatod, hogy mondod neki, beszélgethetnétek valamikor, mondjuk munka után stb.

2019. máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Velem még nem volt egyik lány sem faragatlan akit megszólítottam :D
2019. máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mert egy skizofrén beteg állat vagyok hát mi másért? Amúgy azért mert próbáltam a normális srácok nevében írni.
2019. máj. 14. 17:47
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Nyugi nem fogja kihívni a rendőrt.

Voltam eladó, többször jöttek be tényleges para emberek, voltak bunkózó, személyeskedő vásárlók, egyszer nem hívtam rendőrt.

2019. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Egy valamit nem értek.


Tudtommal, ha valakivel ismerkedsz, akkor előbb váltasz vele pár szót, közben látod rajta, ha érdeklődéssel tekint rád, élvezi a társaságod, ekkor lekéred a számát. Amennyiben nem sikerül jól az ismerkedés, nem nyitott rád, akkor meg mi a francért kéne lekérni a számát?


Nem mondom, hogy ezért rendőrséget kellene hívni, csak azt hogy ciki, ha valakinek ennyire nincsenek szociális érzékei. Nem úgy ismerkedek, hogy hipp-hopp a derült égből telefonszámokat kéregetek, ez nem így megy.

2019. máj. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

"Mert egy skizofrén beteg állat vagyok hát mi másért? Amúgy azért mert próbáltam a normális srácok nevében írni."


Ne próbálj a normális srácok nevében írni...

2019. máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

"-Hallo,itt a rendőrség.Miben segíthetünk?


Egy férfi elkérte a telefonszámomat.


Ne mozduljon hölgyem,azonnal küldöm a gyors reagálású kommandót!"

2019. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
GTA-ban mekkora lenne már, ha egybôl három csillagot kapnál ha elkérnéd valakinek a számát. :)
2019. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!