Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ti mit csinálnatok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mit csinálnatok, ha egy nagyon gazdag és befolyásos külföldi férfi kezdene el udvarolni Nektek, aki még helyes is?

Figyelt kérdés

Más kultúrából érkezik (indiai), és nagyon komoly szándékról beszel. Ti jönnétek neki? Nem gyabakodnatok árverésre, vagy kihasználásra?


Megjegyzés egyáltalán nem vagyok vonzó, sőt, a magyar férfiak észre sem vesznek. Ez az ember még bárkit megkaphatna. Miért pazarolja az idejét?

Lehet, hogy igazából az egész csak egy szinjatek? Tipikus keleti férfi, aki a nyugati nőket szédíti? De akkor miért nem olyat fűz, akinek itthon is van "piaci értéke"?


És ha minden igaz, ti elmennetek vele?


2019. máj. 15. 20:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Azt hiába kér, mert nincs. 🤣🤣🤣

De amúgy ő itt él most Magyarországon, itt jár egyetemre, nem a világ másik feléről írogat.

2019. máj. 15. 21:17
 12/18 anonim ***** válasza:
57%

Van indiai ismerősöm. Személyes szintén, nem online.

Igaz, nem hergceg, de szintén jómódú, jó családból.

Nagyon kedveltem, mint embert, és elfogadtam volna, mint párt, ha szabad lettem volna akkor.

Nekem is érdekes volt, hogy itt külföldön is mennyire tartotta az otthoni szokásokat.

Például bármi jeles alkalom nélkül egy igen drága parfümöt kaptam tőle ajándékba, de nem engedte, hogy megöleljem köszönetképp, mert náluk ez tiltott.


Nekem ő az egyetlen indiai, akit személyesen ismerek, szóval csak róla tudok véleményt alkotni.

Aki az elrendezett házasságot írta, igaz, erről beszélt ő is nekem.


Illetve neten beszéltem én is több indiaival is, nekem ponthogy intelligensnek, normálisaknak, értelmesnek tűntek, semmi rosszat nem tapasztaltam velük kapcsolatban. Persze lehet, pont szerencsém volt.


A kérdésre: Nem hiszem, hogy komolyan tudnék venni valakit, aki jómódú, és egy hozzám hasonló "kis senkit" (nehogy magadra vedd, csak úgy értem, nem vagyonost, hanem átlagembert) szeretne maga mellé. Mindegy, honnan érkezett.

2019. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12# Nem vettem magamra. 😅 Én is ugyanezt gondolom. 🤣
2019. máj. 15. 21:30
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Indiai, b+, az mindennek udvarol amin szoknya van, nem kell magadra venni. Majd ha bemutat az anyjának, akkor komolyan gondolja!


Indiaiakkal dolgoztam. Mindegyik, amelyik facér volt bepróbálkozott az összes új csajnál. Meg néha az is, amelyik nem.

És igen, ragadósak és némelyiknek hatalmas dumája van :D


Komolyra fordítva a szót, sok olyan is van, aki külföldön kiéli magát, aztán anyuci egyet füttyent és már el is vette a helyes indiai menyecskét. Teljesen máshogy élik meg a családi kapcsolatokat, a szerelmet és a házasságot, egy részük komolyan hisz abban, hogy a szüleik jobban tudják ki illik hozzá igazán egy másik része meg kötelességének érzi elvenni azt, akit mondanak, mindamellett, hogy egyre gyakoribb a szerelmi házasság is.

Szóval nem véletlenül írtam azt, hogy majd amikor bemutat az anyjának ;)

2019. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Tartsd magad távol ettől az embertől! Ki akar használni. Hazudik!

Egy régi magyar film jut eszembe: Jó estét nyár, jó estét szerelem a címe. Mintha ezt a filmet látnám: "idegen, dúsgazdag" fiú, tört magyarsággal szédíti a lányokat, de a valóságban egy magyar csóró. Elhiszem, hogy az általad említett fiú indiai, de biztos vagyok abban, hogy hazudik és szédít.

F.

2019. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
87%

Ha a facebookon talalt be a semmibol, atveres szerintem. Ha valahol szemelyesen talalkoztatok es adodott lehetoseg megismerkedni, elmelyulni ennek, talan latom realitasat h beled szeretett.

En szemely szerint indiaival sosem kezdenek.

2019. máj. 16. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Úgy imádom, mikor ok és indok nélkül lepontoznak, miközben:

-A kérdésre válaszoltam

-Megindokoltam, amit mondok

-Saját tapasztalattal alá is támasztottam

Ráádásul a véleményem egybehangzott a többiekével, akiké persze 100%.


Hová süllyed még ez az oldal?!

2019. máj. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha kedvesen udvarolna, akkor kedvesen leállítanám.

Ha erőszakosan nyomulna, akkor bunkón leállítanám.

2019. máj. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!