Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasi akivel randizom kinevet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi akivel randizom kinevetett mert nekem fontos pénzt félretenni ez szerintetek rendben van?

Figyelt kérdés

Párszor randiztunk együtt, még kialakulóban vannak a dolgok. De az előző randin, valahogy szóba jöttek a régebbi külföldi nyaralásaink téma és mikor megkérdezte, hogy idén hova utazok. Őszintén mondtam neki, hogy mióta munkahelyet váltottam beláttam, hogy mennyire fontos lenne pénzt félretennem a jövőre így idén nem megyek nagy nyaralásra. Ezt lényegében kinevette, hogy szerinte ez hülyeség. Hozzáteszem átlagos színvonalon él ő is és nagyjából elveri minden pénzét ilyesmire, ami nem zavar az ő dolga, de ez szarul esett. Havi 150-et teszek félre és emiatt most szégyellnem kellene magam?


Ti mit gondoltok? normális ez így?


25/N



2019. máj. 16. 19:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj vele! Ha meg kiröhög az legyen az ő baja!
2019. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Rockarc ***** válasza:
100%

Nem a te keszulekedben van a hiba. A "pasi" infantilis.


43F

2019. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha elromlik a mosógépe aztán fél évig nem tud újat venni majd nem így gondolja.

Figyelj már most hagyd a francba. Soha nem fogsz tudni vele a közös életre vagy közös célokra pénzt félretenni. Nem lehet ilyen emberrel tervezni.

2019. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
25 éves fejjel havi 150-et félre teszel, szerintem ez le a kalappal! Ilyen korban sokan még a munkát se tudják mi az. Csak így tovább, gyűjts amennyit csak tudsz! Ezt így kell. :)
2019. máj. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ha már most ekkora az anyagiakról való felfogás különbsége, akkor elgondolkodnék, hogy hosszútávra tervezem-e az illetővel a kapcsolatot.
2019. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kell szégyellned magad. Teljesen rendben van, hogy teszel félre.

Addig kell félretenni amíg van miből, nem kell elszórni az egész fizetést.

Én is havi szinten teszek félre.

Az barátod meg majd vehet fel providentet ha elromlik a mosógépe.


29F

2019. máj. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon dicséretes dolognak tartom ezt a pénzügyi tudatosságot!!!


Sokan tanulhatnának Tőled, Kedves Kérdező!!!

2019. máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom azokhoz,akik megdicsértek a takarékosságodért. A fiúról mondj le. Előttem már megírták, hogy miért. Más beállítottságú fiú kell neked egy életre.

F.

2019. máj. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden épeszű ember tesz félre, ha tud. Semmi nevetni való nincs a felfogásodon, jól teszed, hogy raksz félre pénzt.
2019. máj. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el az ilyen felelőtlen pasit, nem is értem miért randizol vele. Neked van igazad, jól csinálod.
2019. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!