Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen a sex /miben más a sex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a sex /miben más a sex nagydarab mackós pasival?

Figyelt kérdés

Mivel mjndnekjnek mást jelent a túlsúlyos ezért pontosítok 130kg körül

Még nemvolt kapcsolatom csak vékonyabb férfiakkal,emiatt tartok ettől érdekel minden építő jellegű tapasztalat velemeny leírása akar privatban is



#szex #nagydarab #sexualis tapasztalatok
2019. máj. 18. 16:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%
130 kilós pasival még nem volt dolgom, mondjuk kB. 90-100 kilós volt a legerősebb. Amikor ő volt felül, akkor a lelógó hasa csapkodta az én hasamat. Kiábrándító volt. Amikor meg én voltam felül, akkor elém tárult az egész látvány, a szétterülő hája. Ezért inkább a kutya pózt részesítettem előnyben, legalább nem látom. Nem akarok megbántani senkit, de volt olyan, hogy nem tudtam eldönteni, hogy sírjak-e vagy hányjak. Közel 4 éves kapcsolat volt, a vége felé már csak nyűg volt a szex, undorodtam tőle. Mielőtt jön a kérdés, hogy miért én hogy nézek ki, vékony vagyok és sportos.
2019. jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Együtt voltam egy mackós pasival, az alkata nem a zsánerem, de nagyon jóképű pasi volt, és értelmes is. Az együttlét katasztrófális volt. Levetkőzött, lógott rajta minden felesleg, ő volt felül, hamar elfáradt, nehézkes volt a mozgása, nekem olyan kiábrándító volt, öreges, pedig fiatalabb volt mint én. Nagyon lelombozó volt. Én vékony vagyok, nulla zsír van rajtam, ugyanolyan alkatom van mint húsz éve, ezért is volt lelombozó látni hogy mennyit változik egy ember. Képeket láttam róla amin 10 évvel fiatalabb. Őrült jó pali volt akkor. Na, az tetszene, de így elhízva nem.
2019. jún. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100 kiló körüli volt az exem. Verhetetlen volt az ágyban. Semmit nem számított a súlya, imádtam vele szexelni.
2019. jún. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!