Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akar a nő üzeni azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar a nő üzeni azzal, hogy a te poharadból iszik annak ellenére, hogy van neki is pohara amelyből ihatna?

Figyelt kérdés

#kapcsolat #közös kajálás
2019. máj. 19. 02:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak véletlen volt.
2019. máj. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megkérdezte, hogy ihat-e belőle. Nem az első alkalom.
2019. máj. 19. 02:31
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a közelebbi lány barátaim simán ittak már a poharamból, nem volt a dolognak semmilyen hátsó üzenete. Szimplán bennem jobban megbíztak, engem jobban bírtak.
2019. máj. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ittam már a fiú haverom poharából. Miért? Nem találtam a sajátom, de szomjas voltam.
2019. máj. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mivel nem lehet tudni , hogy ismerős vagy jó barát , ezért azt mondanám, hogy más ist szívesen a szájába venne.
2019. máj. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Azt, hogy a saját piájával takarékoskodni akar.
2019. máj. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Utoljára 12 évesen tartottuk ezt romantikusnak a barátnőimmel, mert hogy ez olyan, mint csókolózni (ha a másik után iszol, és direkt ugyanott érinted a száddal a poharat).

Felnőttként ez inkább már...érdekes.


Nekem is volt olyan srác ismerősöm, aki rendszeresen szerette nekem adni az üveget elsőre, majd utánam ivott.

Lehet, van valami jelentése számára.


Fiú haverokkal meg bármikor iszunk egymás után. Volt, hogy egy étteremben voltunk, 2 srác 5 lány.

Az egyik srác rendelt valamit inni, mire majdnem az összes lány elkérte a poharat, hogy ez milyen jó már, "Nekem iiis".

Ebben én nem látok semmi romantikusat, ez csak vicces.

2019. máj. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
felhívás keringőre az én olvasatomban. ez ilyen.
2019. máj. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Ugyanazt ittátok?

Ha nem, akkor meg akarta kóstolni az italodat.

Ha igen, akkor passzolom, hülye.

De én nőként bármelyik közelebbi barátomnak az italába belekortyolok ha valami különlegeset iszik. Nem egyszer megtörtént hogy koktélozni voltunk vagy kézműves sörözőben, kikértünk 4-5 féle italt és mind körbejárt az asztal körül. Ez nem azt jelenti hogy a teljes asztaltársasággal össze akartam feküdni.

2019. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ez flört akart lenni, akkor dedós. :D Korotok?
2019. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!