Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudok kilépni a második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kilépni a második szerepéből vagy ez már más helyzet?

Figyelt kérdés
Még benne sem vagyok de már voltam hasonló kapcsolatban ahol a férfinak felesége volt egy évig tartott én nem viselt meg mert tudtam hogy csak ez volt köztünk. De most új munkahelyen vagyok és tetszik a munkatársak. én is neki ezt a tudtommal is adja rendesen de. Van családja nem élnek együtt velem jó a viszonyuk annyira és egyedül él de viszont házas nem elvált. Ezt nem tudtam róla amikor megismertem és úgy tetszett meg hogy nem tudtam róla semmit. Sajnos most szimpatizálom és találkoztunk is egyszer de csak beszélgettünk és elmondták hogy egyikünk sem akar kapcsolatot viszont szeretne velem többet találkozgatni persze erről nem tudhat senki. Mit tegyek az eszem teljesen ellenkezik ez ellen viszont nagyon tetszik.

2019. máj. 19. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg írni, mert ez borzalmas zagyvaság, megfájdult a fejem a szövegedtől.
2019. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze a tiltott gyümölcs mindíg édesebb. De ha komoly férfit akarsz akkor kerüld el ezt aférfit. Ő semmi komolyat nem akar tőled csak szexet. A másik dolog hogy bármikor kibékülhet az asszonnyalakkor te nélkülözve leszel.
2019. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!