Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti járnátok magatokkal? Mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok magatokkal? Mert én például tutira nem, nem viselném el magamat. Azt sem értem, a párom mit eszik rajtam. És veletek mi a helyzet?

Figyelt kérdés
2018. szept. 27. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Amennyi hibám van, messze elkerülném magam:)

Még szerencse, amit én hibának látok, a páromnak pont az tetszik bennem.

2018. szept. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én simán. Szeretem magam, jól kijönnénk egymással :)
2018. szept. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, legalább nem unnám meg, hogy folyton össze akarok bújni magammal. :3
2018. szept. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én igen. Jól ellenék magammal, mert teljesen megértenénk egymást, így nem lenne nehézkes az a folyamat, amíg beengedem a másikat a gondolataim közé. Békés páros lennénk. Viszont nem olyan jó, mint a párommal, mert az a dinamika, előrehaladás, motiválás, izgalom hiányozna belőle. Meg mégiscsak őt szeretem a legjobban a világon, aztán ez féltékenységre adna okot. (Lassan kezdek belekavarodni a mondanivalómba.)


Ha viszont egy ugyanilyen személyiségű fiúról lenne szó, mint én (aki mégiscsak másik személy, nem ismer belülről), akkor nem biztos, hogy működne a dolog. Nehezen találnánk el egymáshoz.

2018. szept. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert nagyon ronda vagyok. Bár ha szexelni nem kellene, akkor a vonzó belső tulajdonságaim miatt elviselném a gusztustalan külsőmet.
2018. szept. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Én azt hiszem, el tudnám magam viselni "párként"...
2018. szept. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Heteroszexuális vagyok, így kihagynám
2018. szept. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tutira nem.
2018. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy rosszabb, hisztisebb napokon elviselném magam.
2018. szept. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen mert tudom hogy jó ember vagyok.
2018. szept. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!