Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik jobb helyzet? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jobb helyzet? Ha visszautasítanak, vagy ha össze jössz valakivel, aztán szakítás után megbánod a kapcsolatot/becsapva érzed magad?

Figyelt kérdés

Bővebben kifejtve: Visszautasítás alatt nem csak első találkozásnál történő lekoptatásra gondolok, hanem arra amikor pl. huzamosabb ideig ismerkedsz valakivel, úgy tűnik mintha lenne köztetek valami, aztán utólag mégsem jön össze a kapcsolat.

Ellenkező esetben belemész egy olyan kapcsolatba, ami eleinte nagyon jónak tűnik, sok örömet okoz, bár érzelmi hullámvasúttá változik, máskor szenvedsz miatta, utólag szakítotok és becsapva érzed magad, mintha az exed kihasznált volna és "ló nincs, szamár is jó" alapon jött össze veled, legalábbis kedvelt, de lehet nem voltál az álmai szerelme, de fájdalomként éled meg az egészet, mert elhitette veled.


2019. jan. 23. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első.Az rögtôn fáj, de idővel elmúlik; a másikbav meg reményeket, álmokat kergetsz, aztán csak az üresség van, ami hetekig/ hónapokig ( néha éverkig)eltart.
2019. jan. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy melyik jobb, de az biztos, hogy az utóbbi fájdalmasabb lehet, kockázatosabb belemenni egy kapcsolatba, ami fájdalommal járhat, de olykor megéri szembenézni vele, felvállalni a kockázatot, ha jól is elsülhet a dolog!

Talán nehéz megkülönböztetni a valódi szerelmet a megjátszott hamistól, de akár tapasztalatot is nyerhetsz, talán ennek hatására legközelebb könnyebb lesz felismerni.

2019. jan. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az elsőt könnyebb elviselni, az csak egyszer fáj, míg az utóbbinál a tüskék sokáig benned maradhatnak. Legalábbis én ezt a második szitut pokolként éltem meg, és hosszú hónapok után csak most vagyok túl a nehezén.
2019. jan. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első, egy visszautasítást hamarabb fel dolgozz és elvisel az ember, mint egy szakítást.
2019. jan. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én a másodikból jöttem ki pár hónapja.

állítása szerint legalább egy éve már töpprengett azon, hogy velem akarja-e egyáltalán leélni az életét

2019. jan. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!