Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi a helyzet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a helyzet? Miért van ez? Nem tetszem neki igazából?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel kétszer randiztam, mert nagyon kitartóan próbálkozott. Aztán szimpatikus lett nekem is nagyon, a tegnapelőtti randin is remekül éreztük magunkat, többször is mondta és láttam rajta, hogy tetszem neki. Nevettünk és beszélgettünk végig. Tegnap viszont ráírt az egyik legjobb barátnőmre Tinderen. Tudom, hogy semmilyen elszámolással nem tartozunk egymásnak, hiszen még csak ismerkedünk stb. De megingott kicsit a bizalmam, mert nekem azt mondta, hogy nem igazán használja az alkalmazást. Szerintetek milyen következtetéseket vonhatok le ebből?
2018. okt. 7. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ráírt a barátnődre, annyira nem lehet rádizgulva.
2018. okt. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Hogy másik 30 nőre is ráírt abban az egy órában......:D
2018. okt. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Több vasat tart egyszerre a tűzben "valamelyik csak bejön" alapon. Valóban nem tartozik elszámolással, de megértelek nagyon nekem is szarul esne, főleg hogy hazudott a használatáról.
2018. okt. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tényleg több szálon futattja a történetet, amelyik "beválik" alapon. A "nemigazán", pedig nem egyértelműen nem.

Hát... vagy odateszed magad és elsöpröd a többi jelölted, vagy hagyod... Magától nem fogja tudni szerintem. Valószínűleg azzal a csajjal lesz majd, aki jobban akarja őt.

2018. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kerheted szamon, de megertem. En is voltam ilyen helyzetben, sajnos az a fajo igazsag, ha talalkoztatok es utana o tovabb tinderezik akkor nem fogtad meg elegge. Valts taktikat es ne keresd. Hidd el utana o fog keresni ;)
2018. okt. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddig sem kerestem, ő kezdwményezte a dolgokat, mondtam is le találkozót már..De az utóbbi kettő alatt úgy éreztem, hogy minden stimmel.
2018. okt. 7. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!