Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes belém a làny emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém a làny emiatt nem akar velem összejönni. Ezt higgyem el töle?

Figyelt kérdés

3 honapig ismerkedtünk és nagyon egymàsra hangolodtunk..mindennap óràkig együtt vagyunk és messengeren is sokat beszelünk..

tegnap délután amikor talalkoztunk ès rà kérdeztem h szeretnè- e ha mèlyülne közöttünk az ismerkedès..elöször kicsit hallgatott majd megfogta a kezemet és azt mondta h nem akar megbàntani de ugy érzi szerelmes belém ès ezèrt nem akar velem kapcsolatba lépni..annyit mondtam neki h értem és koszonom h elmondta de ne féljen a szerelemtöl..ö nem szolt semmit csak mosolygott

aztán utolag gondolkodtam rajta h most ez mégis mi akart lenni?? nem akar kapcsolatot velem mert szerelmes belèm?? mi a joistent akar ez jelenteni?? 25 évesek vagyunk


2019. máj. 20. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most még csak ízlelget, mustrálgat téged. Később dönt.

F.

2019. máj. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez nagyon fura.tole kene megkerdezned hogy fejtse ki bovebben mitol fel.mondd el neki hogy komolyan gondolod vele es nem akarod megbantani ot soha es szeretned ha megprobalnatok stb.

Ha ezekutan se akarja akkor szerintem hiaba varsz mert akkor csak kifogas..

2019. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lilla64 ***** válasza:
100%
Ha tényleg szerelmes és azért nem akar komolyabban összejönni,akkor fél a csalódástól.
2019. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondta h nem akar megbàntani de ugy érzi szerelmes belém ès ezèrt nem akar velem kapcsolatba lépni.."


Fura.

1. Mondhatná azt is, hogy szimpatikus vagy neki, de jobban meg kell ismernie, hogy meg tudjon benned bízni, és kapcsolat legyen belőle.

2. Ha fél a csalódástól miért ismerkedik? (Ez olyan mint amikor a szakítás után nem állsz még készen egy újabb kapcsolatra, de azért randizgatsz).


Szerintem csak barátság van részéről, szimpatikus vagy neki, de nincs meg a kémia köztetek.

2019. máj. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerelmes, az pont az ellenkezőjét mondja... Ez hülye kifogás. Inkább más fiú van a háttérben, vagy fél a csalódástól, vagy ég nem heverte ki az exét...
2019. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!