Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek Európában melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Európában melyik országokban a legfelszínesebbek/ legnehezebben megközelíthetők a nők?

Figyelt kérdés
2019. máj. 21. 15:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Figyelj most pl párkapcsolatban teljesen mások mint ismerkedés terén a nők nagy része főleg ha az egy külföldi! (személyes tapasztalat) ázsiai barátnőm van és bevallom először voltak nézeteltéréseink kulturális különbségeink de egyre több időt töltöttünk el jobban meg ismertünk egymást (általában kicsit hidegek, nehezen megközelíthetőek az idegenekkel de miután jobban ossze ismerkedtek akkor a legjobb, gondoskodobb, kedvesebb barátnő lesz a világon!)


Jah meg általában nem nézik hogy most te honned jöttél (europa melyik részéből) (olyan hogy Amerika a divat de europa meg egy ritka márka) de azt bevallom hogy kicsit jobban szeretik a fehér bőrűeket mint a feketéket, de ez náluk nem rasszizmus hanem nyugati majmolás, meg olyan sztereotípiák amik általában igazak, (20+ cm...) de persze sokan vannak akiket meg ez nem zavar


Igaz nem európai :D és oke van az ázsiaiak közül is felszines de ez attól függ hogy ki mennyire értelmes, céltudatos, önáló, mert általában akkor felszínes egy ember amikor ezek hiányoznak!

2019. máj. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A görög nőknél felszínesebbet, butábbat, ostobábbat nehezen lehet találni.
2019. máj. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

8


A németeknél, angoloknál például miért gáz összejönni külföldi pasival? Vagy nem a külföldi a gond, hanem az, hogy kelet-európai? Az angol pasik, németek látszólag szeretek a kelet-európai nőket.


Egy angol nőnek összejönni egy kelet európai pasival annyira ciki mint például nekünk összejönni agy roma lánnyal?

2019. máj. 22. 08:51
 14/16 anonim ***** válasza:
Én nem a 8-as vagyok de erre annyit mondok, hogy a nyugat-európaiak az összes kelet-európait gyűjtőnévvel csak "gypsynek" hívnak. ez szerintem elég sokat elárul arról, hogy egy német vagy egy angol, hogy tekint rád.
2019. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

Nem értem mire akarsz kilyukadni? Menj kölföldre és próbálkozz. Vagy ezen válaszok alapján választanál célországot. Kötözködő kedvemban vagyok. ( általában )

Szerinted a felszínes nők a nehezebben megközelíthetőek?

Előző válaszoló megírta, hogy vannak előítéletek. Ezek nem alaptalanul alakulnak ki. Milyen nyelveken beszélsz közel anyanyelvi szinten? Milyen végzettséged van? Sehol nem lehetetlen nőt felszedni. A kérdés az igényszinted. Az a német nő aki velem szóbaáll, nekem nem kell. Volt már német nőm, nem a top kategóriából. Magyarországon a kivándorlás miatt nő többlet van. Németországban hasonló okokból durva férfi többlet. Ha Magyarországon nem tudsz barátnőre szert tenni, osszd el az esélyeidet 1 millióval, az fog rád itt várni. A magyar nők is kevésbé fognak veled szóbaálni. 2 okból. 1. az említett férfitöbblet miatt jobban válogathatnak. 2. Bíznak abban, hogy meg tudnak fogni magugnak egy Hansot.

2019. máj. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Na most csak szólok nagy Britanniában soanyolban franciában de még németben is sok a cigány... itt nem az a gond hanem arról van szo hogy Magyarországról elég sok rossz hírt sztereotipiat hallanak mig a töröktől általában jobbakat!


De ez nem is csoda voltam rokonoknál Angliában egy kis időt voltam Spanyolországban de meg németben is nem a kultúra hanem az emberek voltak a mások az emberek mosolyogtak köszöntek kedvesek voltak nem csak azert mert turista voltam... a szomszédság is és szinte minden ember az utcán! Ehhez képest magyarban sok a zsortolodo mogorva negativ ember! Aki álmodozik azt le szóljak meg minden...


Nem a cigányok miatt nem szeretik Magyarországot mivel Európában Amerikában na meg Oroszországban van a cigányság 90%-a


Jah igen cigányokkal is talalkoztam ott szinten kedvesek segítőkészek voltak... csoda?!


De Nem nem ciki senkinek sem főleg nyugaton egy keletinél összejönni nagynénim egy némettel házasodott meg másik nagy nenim meg olvaszal de ők itt élnek, masik nagynénimnek a férjének a bátyja Angliában házasodott meg egy angol novel...


Igaz mi nem teljesen vagyunk magyarok van bennünk szinten nemet meg horvát is... de lényegtelen mert magyar állampolgárok vagyunk...


Szoval újból le írom magyarról vannak nyugaton rossz sztereotípiák amit főleg a magyarok miatt van! De egy nyugati vagy távol keletit sem fog érdekelni a azarmazasod ha latja hogy milyen ember is vagy igazából!

2019. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!