Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi után ki keresse előbb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi után ki keresse előbb a másikat? Kinek illik? Én írnék de még várok!

Figyelt kérdés
2019. máj. 21. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki igényli a másik társaságát... Komolyan nem szeretem az ilyen játszmázásokat.
2019. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt kategória még mindig...
2019. máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vegulis már megírtam neki hogy örültem hogy találkoztunk.
2019. máj. 21. 21:43
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Ez igaz... de amugy egy felnőtt értelmes céltudatos embert nem érdekli hogy most ki ir előbb legyen az most a férfi vagy a lány!
2019. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Clay Morrow ***** válasza:
49%
Mindegy igazából.
2019. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Én meg szoktam várni hogy a férfi írjon. Lehet hogy hülye vagyok, de úgy vagyok vele hogy a férfi udvarol, hadd csinálja férfiasan, a nő meg fogadja. Ha mégse tetszek neki, nem ír, akkor meg én is könnyebben elfogadom.


Kivéve ha látszik hogy félénk meg hogy tényleg bejövök neki, akkor írnék.

2019. máj. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Én az ilyen udvaroltatós nőket messzire elkerülöm. Ha nem fifty-fifty a hozzáállása, nekem nem kell.
2019. máj. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
Meg szoktam várni, hogy a férfi írjon az első randi után. Eddig 4 ilyen randim volt, mondjuk sokat nem kellett várnom, már aznap este jött az sms vagy email, hogy jól érezte magát, szeretne újabb randit.
2019. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!