Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiatal lány együtt van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiatal lány együtt van egy színesbőrű (fekete, vagy félvér) férfival, akkor mit gondoltok róla? Miért van a (fehér) férfiaknak általában erről rossz benyomása?

Figyelt kérdés
Írjatok nemet és kort!
2019. máj. 24. 10:17
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
51%

29-es. Minden amit mondunk vélemény, nem tény. Minden amit látunk nézőpont, nem valóság.


Számodra is hasznos lenne, ha látnád magad kívülről. Rgyx arogáns, pökhendi és okoskodó embernek tűnsz, aki a végletekig állítja hogy neki igaza van. Aztán előhúzod a rasszista kártyát, mint adu ászt.


Szerinted mindenki onnan látja a világot ahonnan te? Szerinted csak az a jó amit te mondasz, az igazság csak egy objektív dolog? Na látod, van még hova fejlődnöd.


Az egész történelme az emberiségnek csak cselekvések sorozata, amit ki-ki a maga szemszögéből tálalt vagy írt le. Aztán ezek után mindenki a saját szája íze szerint dolgozott fel, azonosult vele. Mindezt még meg lehet szorozni a saját neveltetésével, kultúrkörével, tapasztalataival, kompetenciáival, erősségeivel, gyengeségeivel, személyiségével, a pillanatnyi hangulatával stb.


Nem baj, de te szajkózod tovább az igazad. Ez a legjobb szó rá: az "igazad", ami csak a tiéd. Másoknak ne keljen már elfogadni azt, amiben te oly annyira hiszel. Az a te világod.


Aztán ha valaki nem szereti a cigányokat, négereket, kínaiakat, angolokat stb. akkor azt meg fogadd már el.

Úgy állítod be ezt az egészet, mint ami csak fekete és fehér lehet.


Pl. ahol én élek, sok a kínai, és csak jókat tudok mondani róluk. Ahol régen éltem, ott meg sok volt a cigány, és borzalmasak voltak a mindennapok. Őket nem szeretem, mert pár évtized alatt megtanultam azt, hogy sok jót nem várhatok tőlük. Rasszista vagyok? Legyek. Számít valamit? Nem. Valaki meg mondhatja nekem, hogy márpedig nekem szeretnek kell őket? Nem. Saját tapasztalat útján szereztem a véleményem? Igen.

Na ez az a dolog, amit soha senki nem fog megvétózni nálam, mert szabad ember vagyok. Nem érdekel a polkorrektség, az álhumanizmus.


Még így is elmondhatom, hogy azoknak a csoportoknak is adok esélyt, akiket nem kedvelek, viszont erős fenntartásokkal kezelem őket.

2019. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!