Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek .40 éves kor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek .40 éves kor felett, minek van nagyobb esélye . Találni egy nőt aki magadért őszintén szeret, vagy egy lottó 5 ös?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem ugyanannyi ,lehet találni ,de mindig előjönnek az érdekek elvárások stb Vagy megalkuvás .A kapcsolatok zöme ilyen.Persze aztán lehet posztolni a facén, a de boldogok vagyunk fotókat,hogy tudja a világ boldogok.Meg párbeszédeket folytatni a kép alatt ,persze nyilvánosan .Édesem úgy várlak stb .És ezek nem fiatalok ,korombeli 40-50 es korosztály.Lehet akár ebből egy másik kérdés is .Senkinek nem tűnik fel milyen nevetségesen élnek az Emberek? Tisztelet a kivételeknek.

2019. máj. 26. 19:51
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
7-nek ...írtam is tisztelet a kivételnek.És a kivétel erősíti a szabályt
2019. máj. 26. 21:56
 12/20 anonim ***** válasza:
Hát nézd, az én párom sokszorosan hátrányosabb helyzetben ismerkedett meg velem, nulla anyagiakkal. Mit tud mégis nyújtani? Nagyon szeret, megbecsül, tisztel, en vagyok neki a minden, mert pontosan tudja hogy neki többet érek egy lottó 5-nél. Van ilyen, de pl a mi esetünk kirívóan ritka, aki ismeri az ő hátterét.
2019. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
igen egy szerető társ többet ér mint a lottó 5 ös De hát ezt nem is vitattam :)
2019. máj. 26. 22:10
 14/20 Lili8989 ***** válasza:
Túl válogatós vagy vmszinüleg.
2019. máj. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Lili8989 igazad lehet válogatós vagyok..Nagyon magas a mércém, Önmagamért szeressen , ahogy én is őt .Túl sok tudom.
2019. máj. 28. 12:17
 16/20 Lili8989 ***** válasza:
Mit értesz "önamagd" alatt? -
2019. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Lili8989 ***** válasza:

Van egy barátnőm, 135 kg. Szingli. Járnál vele? ----


És miert nem? Kedves, házias. Elképesztően jól főz, akárhányszor megyek hozzá, enni lehet a padlóról....es bitang jó a humora is.


Ha egy nő megnézi egy pasi egzisztenciáját, az k.....va es csak külsőségre megy. De ha egy férfi nézi meg a külsőt aaaaz teljesen rendben van, és nem számit külsőségnek

2019. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Lili8989 Azt hiszem kevered a külsőt és az Anyagi helyzetet mert az nem ugyanaz.Járnék e egy 135 kg nővel? Nem járnék.Először is mindenkinek van esete ami bejön neki.Nekem az alacsony sötét hosszú hajú ,átlag alkat Pl. Másodszor ,A külső anyagi test is a lélek kisugárzása,ami bent az kint, és nem azért mert kövér .az én lelkemnek nincs dolga velük.És az elsődleges a lélek ,a külső az csak egy végeredmény másodlagos.És nehogy megint keverj két dolgot,én a lélekről beszéltem, és nem a test tulajdonságairól ,rendezett humoros stb.
2019. jún. 2. 20:49
 19/20 A kérdező kommentje:
Lili8989 És amúgy illetlenség a válassz előtt kijelentened Járnék e vele? És miért nem? Azt is mondhattam volna igen.Sok férfi vonzódik telt nőkhöz ,mert nekik velük van dolguk.
2019. jún. 2. 20:53
 20/20 Lili8989 ***** válasza:
Miert is? Az anyagi helyzet, es a a kinezet is kulsoseg. Teljesen ugyanaz! Neked a vekony alacsony lanyok tetszenek? Király, nekem meg a gazdag pasik, "az én lelkemnek veluk van dolguk". Pont. Teljesen ugyanaz. Mindketto feluletesség
2019. jún. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!