Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig várjak, hogy keres-e,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak, hogy keres-e, vagy mikor keressem én?

Figyelt kérdés

múlt héten pénteken randiztam egy pasival, akivel társkeresőn akadtunk össze, szándékosan nem is levelezgettünk, csak kölcsönös szimpátia alapján megbeszéltünk egy találkozót, így mondhatni semmit sem tudtunk egymásról. a találkozó eleje kicsit döcögősre sikerült, mert elkerültük egymást és félreértettem valamit, de végül mégis sikerült megtalálni egymást és elmentünk sütizni. nagyon sok mindenben különbözünk, de mégis megállás nélkül végigbeszélgettünk 2 órát és őszinte érdeklődést éreztem mindkettőnk részéről. voltak komoly témák is és sok nevetés is, csipkelődés is. viszont végig nagyon zavarban voltam mert nagyon rég nem volt olyan férfi, aki ennyire érdekelne és akihez ilyen természetesen vonzódnék... utólag úgy érezem rettentő hülyén viselkedtem mert izgultam, szóval lehet, hogy azt hiszi teljesen lökött vagyok, ami elég kellemetlen. néha ő is kicsit bénázott, de rajta nem láttam akkor parát... mikor elköszöntünk, nem csókolt meg (korai is lett volna), de láttam hogy végigfut benne a gondolat. azzal zárta, hogy örül, hogy végül sikerült találkoznunk és "akkor majd jövőhéten...", mert neki hétvégén dolgoznia kellett én pedig elutaztam. azóta nem keresett, meddig érdemes várnom? gondoltam rá, hogy én írok neki, de nem akarok túl nyomulós lenni, ugyanakkor nagyon szeretném megismerni, mert egyszerűen vonzódom hozzá és számomra ritka, hogy valaki ennyire megfogjon...

szerintetek?

27N vagyok, a férfi 33F


2019. máj. 27. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Írj rá nyugodtan. Egyáltalán nem nyomulás az, ha három nap után ráírsz, hát Jézusom..
2019. máj. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Fölösleges írni, ha annyira tetszenél neki akkor ő jelentkezne és újra találkozni szeretne veled. Egy 33 éves férfi már eléggé magabiztos és tudja hogy mit akar, szerintem nem tervez veled többet.
2019. máj. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Ha annyira bejöttél volna neki akkor már jelentkezett volna.

Ennyi. Pont.

2019. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a magad szintjén kerestél volna elkerülted volna ezt a mókás pofáraesést. Még akkor csinálj nyilvánosan hülyét magadból..
2019. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

igen, én is így gondolom... csak mégis volt bennem egy kis remény, mert ő nem chatelős típus, vibert és hasonlókat sem használ, meg mikor majdnem elnapoltuk a találkozót, azt is lazán kezelte, úgy éreztem csak simán nem siet... mert ő nem olyan szokásos pasi, mint a többség.

de nyilván ha érdekelném, már jelentkezett volna. :(

2019. máj. 27. 14:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Így így jól írod. Majd ha nagyon unatkozni fog akkor lehet elővesz. Főleg ha látta, hogy oda-vissza vagy.
2019. máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#4, ezt kifejtenéd, mire gondolsz?


#6, annál biztos, hogy intelligensebb és érettebb, hogy úgy viselkedjen... nem minden férfi ugyanolyan.

2019. máj. 27. 14:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Mennyi nap telt el azóta, hogy taliztatok?
2019. máj. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

27 évesen tudnod kéne mit jelent, ha egy férfi nem keres randi után. :/


Én a helyedben hagynám, de ha annyira tetszik neked akkor egy próbát biztos megér, hogy ráírj.

2019. máj. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ma este lesz 3 napja. mikor elváltunk azt mondta, jövő héten találkozunk, emiatt gondoltam hogy várok ma-holnap... de minden bizonnyal csak udvariasságból mondta.
2019. máj. 27. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!