Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy kevésbé legye felszines és haszonleső?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, teljesen átlagos egyetemista lány, az arcom talán egy kicsit csinosabb de semmi feltűnő és a testem is eléggé rendben van de tényleg semmi kugro nincs bennem.

Mégis sokan leszólitanak ahányszor szorakozni megyek, ilynekor megadjuk egymasnakaz instankat és beeszélünk majd randizunk de senki se tetszik igazan, van akivel barátok lettünk.

Viszont, van egy srac aki elkényeztetett, nagyon szépen megtervezett randikra mentünk csók is volt aztán 4.en lefeküdtünk és nála aludtam.

Közben találkoztam egy másikkal akivel szintén alakulnak a dolgok nála is ottalszom de nincs szex, csak már 2x lekéstem az utolsó buszom és nem tudtam volna hazamenni ezért együtt aludtunk, elsőnél külön ágyban, másodiknál együtt de csak összebújás.


Na az első srác nagyon jól néz ki, és meglehetősen tehetős ami SAJNOS nekem imponál. A másodikkal meg élveztem az együtt "lakást" (midn 2x egész napra együtt maradtunk) de ő külsőre nem tetszik annyira.

Miért vagyok ilyen felszines és mit lehet tenni ezellen?

Senkinek nem mondtam még ki és itt is nehéz leirni, de az elsővel azért lennék mert kényelmes mellette, biztonságos egzisztencia a másodiknál meg jó lakni. Nem akarok ingyneélő lenni mégis ezt csinálom.. miért vagyok ilyen?


2019. máj. 27. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Mivel te az "insta" világában nőttél fel, az írásod alapján legalábbis, a számodra ideális férfi a gazdag, lehetőleg hatalmas aranyláncot viselő, kreol vagy feketebőrű izomkolosszus, aki szintén az instán nőtt fel.


(Ui: Műanyag emberek, műanyag világa)

2019. máj. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha ilyen vagy,akkor nem nagyon tudsz mit tenni. Hacsak nem leszel szerelmes úgy igazán, mert akkor semmilyen érdek nem számít.
2019. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

"mert akkor semmilyen érdek nem számít."


Ezt hogy sikerült beleröhögés nélkül...?

2019. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem baj ez. Pár nagy pofont kapsz majd az élettől és rájössz, mi a fontos. 20 évesektől nem várhat senki csodát. 31F
2019. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
szokásos esti provokáló kamuka
2019. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%
Monjduk mindent elárul, hogy egyszerre 2 palinál is ott alszol :D :D
2019. máj. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
miért árulna el mindnt? sima ottalvás
2019. máj. 28. 12:49
 8/10 Lili8989 ***** válasza:

Az nem felszinesség, hogy imponál a megfelelő egzisztencia. (Nekem is imponál) meg szerintek kinden Nőnek.

Az, ha viszont csak ezt látod benne, és semmi egyéb nem jut az eszedbe, hogy miert vagy vele, az már felszinesség. Őszintén, nem jobb olyan kapcsolatban lenni, ahol nem kell mindent fillérre kiszámolni? Vagy nem kell nemet mondani valami programra, mert nincs rá pénz?

2019. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lili8989 ***** válasza:
6-os! De persze ha egy férfi csinálja ezt, az teljesen rendben van, es elfogadott!
2019. máj. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 9

a te családodban, baráti körödben biztosan

2019. máj. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!