Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak engem idegesít, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít, hogy Tinderen boldog-boldogtalan egyből találkozni akar?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy rohanó világban élünk és valakinek sürgős a párkeresés.

De számomra annyira kiábrándító, hogy valakit 1-2 fotón látok, és 5 mondat után találkozni hív. Azt se tudom, ki fia borja, 5 mondatból azt sem szűröm le, hogy egyáltalán szimpatikus-e az illető.

Nekem online visszaírni nem megterhelő, de ez nem azt jelenti, hogy éjjel-nappal a telefonomat nyomkodnám.

Egy randira elkészülni,elmenni,időt áldozni,azt akárkire nem szeretnék,csak mert van 3 jó fényképe.

Nyilván nem hónapoknak kell eltelnie 1 talihoz, de miért nem lehet először a mai világban kicsit beszélgetni, mielőtt rárontunk valakire?

Én speciel szívesebben megyek úgy egy találkozóra, ha előtte már felcsigázott az illető személyisége, ha már várom, hogy írjon, ha van valami, ami "elindult".

Az, hogy valakivel szimpátiakört fussak olyan,mint egy állásinterjú. Plusz,aki írásban nem szimpi,akivel ott nem tudok kommunikálni gördülékenyen (ez nem a regényírásokat jelenti), azzal már találkozni sincs nagyon kedvem.

Nagyon sok pasi sótlan, felteszik a sablon hogy telt a napod kérdést, ha leírom, hogy mi volt, röviden, tömören, akkor se kérdez bele semmibe, míg én visszakérdezek és ő ír valami érdekeset, akkor belekérdezek, és próbálom vinni a beszélgetést, hogy ne ez a szokásos, régi chat.hu menjen, hogy neved,korod,honnan,hobby, stb..


És volt már igen, akivel találkoztam Tinderről úgy, hogy előtte ömlöttek az üzenetek, a témák, volt telefonbeszélgetés is előtte, és ezerszer jobban éreztem magam, mint úgy odamenni valakihez, hogy azon izguljak, hogy vajon lesz-e témánk, ha írásban nincs, vajon kidobott idő lesz-e, szimpatikus lesz-e.


Egyáltalán hol lehet a mai világban normálisan ismerkedni, ha a szórakozóhelyek is 20-on évesekkel vannak tele, az utcán úgysem szólitanak le, a munkahely felejtős.

Ez volt az utolsó "reményem", annyira egy versenynek tűnik,hogy gyorsan tali a match után, mert még van 10 lány, akivel irogatnak, ki lesz a befutó stb..


28L


2019. máj. 28. 23:47
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
20%
Kíváncsiságból: Belegondoltál már abba, hogy milyen lehet a dolog a pasik oldaláról?
2019. máj. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
81%

"a szórakozóhelyek is 20-on évesekkel vannak tele"


Az miért is baj?


Amúgy egyetértek veled, én srácként se mennék el randizni olyan lánnyal, akivel nem beszéltem mondjuk egy hetet, és nem érzem azt, hogy valószínűleg összeillünk szellemileg, lelkileg.

2019. máj. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
18%

Mit vártál egy szextárskereső oldalon?


Meg 28 évesen miért a neten keresel kanit?

2019. máj. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
75%
Elég unalmas egy idő után tinderen chatelgetni, jobb élőben lerendezni. Volt olyan, akivel neten katasztrófa volt, élőben jól ment, volt fordítva is.
2019. máj. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
21%
Bocs, de én semmire sem tartom a Tindert. Az egy szexpartner kereső applikáció. 28 évesen nem ott szerencsés partnert keresni. Előbb jutsz, ha elmész mondjuk egy Bagdy Emőke estre, vagy más ismert pszichológus, művész, egyéb ismert személy estjére. Feltéve, ha van igényed ilyesmire. Ott a szünetben, előadás előtt, után is lehet beszédbe elegyedni értelmes férfiakkal. Vagy ilyen az agykontroll, pszichodráma szakkör, tánc órák, kiállítások, gasztronómiai, zenei fesztiválok. Ott sem csak kretének vonulnak fel. 31F
2019. máj. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
96%
En abszolut ertem a problemad es ertelmes lanynak tunsz, de a tinder szexpartner kereso. Kis eselyet latom h epp ott talalod meg akit keresel. Hozzateszem anno parom.hu-n lettem csunyan raszedve pedig udvarolt a srac es en sem vagyok az a gyorsanugorjunkagyba hogy leteszteljuk a parametereket tipus. Hulye vilagban elunk. Kitartas! N
2019. máj. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
87%
Engem az ismeretlenül "mizujs?" kérdések akasztanak ki. :)
2019. máj. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
61%

Ferfi oldalrol ez ugy nez ki, hogy tudod hogy a lány 5 perc alatt 100 emberrel tud matchelni, és ha nem válaszol, az azért van mert 8 ember fűzi a bugyiját rajtad kívül, és ha nem vagy elég rámenős, akkor egyszer csak nem jön majd több válasz. Vagy a lány eleve csak azért van fenn hogy az egóját legyezgesse a sok kan. Ergó gyorsan all in, és ha a lány nyitott találkozni, akkor lehet haverkodni, amúgy kidobott idő.

Beleraksz X időt 10 lányba, és abból 1 nem csak szívat, vagy talonba rak, akkor előrébb vagy, mintha beleteszel 10X időt 1 lányba, aki 90% hogy csak szívatott/kamu volt/stb.


Ez a gyakorlati tapasztalat.

Üdv: egy srác akinek 200 matchből 5 találka lett, aztán töröltem a francba a tindert.

2019. máj. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
73%

Nos, összegezzük: Első válaszolóként megkérdeztem, hogy belegondoltál e, hogy milyen lehet férfiként. A válasz hasznossága 0, szóval elég szépen le lettem pontozva. Ez szépen bemutatja, hogy az itteni női felhasználók többsége mennyire csőlátással éli az életét és bele sem gondol a férfiak életébe.


A #8-as válaszoló volt az, aki szépen leírta a dolgokat. 50%-on áll jelenleg. Szóval, nála már páran elgondolkoztak, de az oldal látogatók felének már az is szúrja a csőrét, ha egy férfi lemeri írni a tapasztalatait és válaszol a kérdésre.


Akkor most leírom én is, milyen férfiként a netes társkeresés... (Igazából a felettem lévő leírta a lényeget.)

- Felmegy egy nő, 1-2 nap alatt összehoz minimum 100 matchet. (Kivéve itt. Itt állítólagosan átlagos nők sem hoznak össze 1-2 matchet sem. A való életben ronda nő ismerősöm, akinek elég fura az arca és túlsúlyos, 2 nap alatt már 100 felett járt.) Abból a százból a legjobb pasikkal nekiállnak beszélgetni.

- Ha a férfi 1-2 pillanaton belül nem hoz valami extrát, akkor lapát. Ez az extra (ha csak nem néz ki nagyon, nagyon jól a férfi), nagyjából 3 nap alatt elmúlik. Ha az extra elmúlt és nincs találka, veszett ügy.

- Tényleg sok lány csak egónövelés és szabadidőeltöltés miatt van fent. Ők nem akarnak amúgy ismerkedni, csak épp buszoznak a suliba, munkába vagy egyszerűen unatkoznak. Őket azért ezzel a pár napon belüli randizással ki is lehet szűrni.

- Aki csak úgy "belefér" kategóriásként lett behúzva, az maximum élőben tud valami pluszt nyújtani. Érthető, hogy ők élőben akarnak találkozni.

- Élőben sok dolog hamar eldől. Egy randi mondjuk fél órától pár órás. Azalatt eldől, hogy lesz e folytatás. A napokig tartó chat sokkal több időt vesz el feleslegesen.


És 2 fontos aprósággal egészíteném még ki a dolgot:

- Arról is írtál, hogy a srácok milyen rosszul kommunikálnak. Azok a srácok, akik amúgy itt is kérdeznek arról, hogy kezdeményezzenek beszélgetést és mit írjanak. Plusz élőben is rendszeresen kérnek a haveroktól tanácsot. Plusz többféle módszert próbálgatnak. Plusz a kezdeményezés terhe is rájuk van tolva. Na szóval, azok a srácok állításod szerint rosszul kommunikálnak...

Oké. Csinálj már egy férfi profilt és próbálj tinderen azzal csajozni. Egy átlagos srác képét használd és próbálj meg kommunikálni mondjuk 10 lánnyal. Na, akkor fogod igazán átérezni, hogy mit jelent a rossz kommunikáció. A legtöbb lány konkrétan azt hiszi, hogy kirak egy csini képet és neki ezzel le is zárult az ismerkedés eleje, majd a pasi lenyűgözi.

- Ha férfiként írtad volna ki a kérdést, már rég támadnának, hogy mekkora lúzer és szűz vagy.

2019. máj. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
80%

"Akkor most leírom én is, milyen férfiként a netes társkeresés... (Igazából a felettem lévő leírta a lényeget.)

- Felmegy egy nő"


Oké. 🤣


Azt írtad le, egy kanos faszi hogyan képzeli el a női társkeresést, mellette bemutattad, hogy miért nem akar senki olyannal ismerkedni, aki alapból hazugnak tartja, és azt hiszi, arany élete van.

2019. máj. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!