Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért alakították át a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakították át a mai nőideált a vékony, fiús testalaktra az igazán vonzó nőies testről?

Figyelt kérdés

Miért prefetálja manapság a férfiak többsége a vékony, fognivaló nélküli lányokat az igazán szép, formás női testtel szemben?


Ezt a média váltotta ki?


Ezt amúgy férfiként írom, mivel elképesztő, hogy milyen nőket kövéreznek le manapság. Már egy szép formás popó miatt is kezdik kövérnek érezni magukat a nők és elkezdenek eszeveszettül fogyasztani, csakhogy megfeleljenek a méda által gerjesztett igényeknek.


Így pedig eltűntek az igazán jó nők, az amazoni formás szépségek.


Nagyon lelombozó, hogy lapos deszkák közül kell válogatni. Ez nem szép akármit is mondanak.


2019. jún. 3. 09:47
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
59%
a fogni való alatt általában nem a 70-80 kilóra gondolnak de nem is 45 -re.
2019. jún. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
83%

Minden kornak meg van a maga szépségideálja, ajánlom ezt megnézni, ha még nem láttad:

[link]


De ugyanúgy a férfiak is változtak:

[link]


Manapság meg miért az a stílus, hogy egyes pasik olyan vékonyak, mint egy piszkafa, és semmi férfias jellem nincs bennük se külsőre se belsőre?


És csak úgy nem mellékesen, hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon, ha így se találsz elég formás, számodra nőies testet az már baj.


A szépség pedig mindenkinél mást jelent, ízlések és pofonok. Attól, hogy neked valaki tetszik, még nem biztos, hogy másnak is tetszeni fog.

2019. jún. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
73%
90-es években még vékonyabb nők voltak az ideál. Amúgy meg mindenki választ olyat amilyet szeretne, általában a vékony férfiak preferálják a vékony nőket én ezt vettem észre, ami tetszik nekem vekonykent, az átlag, vagy testesebb haverjaim bottal sem piszkalnak kb.
2019. jún. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én azt látom, hogy javult a tendencia ezügyben az elmúlt években. 10 éve sokkal rosszabb volt a helyzet. Most a nagy, formás segg pl kimondottan divat. (Persze legyen hozzá 2 kézzel átfogható derék, ami a legtöbb esetben csak plasztikai sebész által érhető el, vagy még azzal se. Szép, szép, nekem is tetszik, de ha beledöglök, se lesz olyan alakom soha. Pedig nem vagyok 100 kg, sem 40, de nem olyanok az arányaim.)
2019. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
51%

“Nagyon lelombozó, hogy lapos deszkák közül kell válogatni.”


1. Magyarország a 4. legelhízottabb ország Európában, több itt a kövér nő, mint az Amazonasnál. Ott legalább formás, sportos, szexi “telt” nők vannak, itt meg lóg rajtuk a háj és a narancsbőr, de ha neked ez tetszik...

2. A lelombozó a te rosszindulatod. Vannak emberek, akik genetikailag vékonyak, hiába eszenek sokat, nem tudnak hízni. Én például csak sporttal tudok(bár ez inkább szerencse, mert formás vagyok :D). Úgyhogy fogd vissza magad, csak mert neked az egészségesen vékony nők nem tetszenek, attól még nem velük van a baj.

3. Felnőtt emberek vagyunk, egyéni ízlésekkel. Senkit nem érdekel, hogy a média szerint mi szép vagy mi nem szép. Neked jogod van a telt nőket preferálni, de ezt megteheted anélkül is, hogy másokat leszólsz.

2019. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:

Ezt a média nyomatja, hogy ők szépek. Az elmúlt 10 évben egymást érik a divatban az olyan ruhák, amik durván kövérítenek, vagy csak botsáska alkaton viselhető. Ezeket csak úgy tudják eladni, ha a médiában a sovány, vékony nők viselik.

Lásd: lábszár középig érő bő nadrág, idén "divat".


Ettől még a legtöbb férfi ízlése nem változik. Ha eddig a Monroe alkatú nők vonzották, akkor ez után is.

2019. jún. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
22%

Ui.: És azt még lehagytam, hogy manapság a Barbie-babákat is úgy készítik, hogy valóságos méretei legyenek (hogy úgy nézzenek ki, mint egy hétköznapi nő), és már nem a régi alakot preferálják, ahol irreálisak voltak a méretek.


A tájékozatlanságod rettentően irritáló.


2-es válaszoló vagyok

2019. jún. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

#7:

Ez sajnos nem igaz.

A Barbie még mindig irreális. De mondjuk egy Monster High babához képest élethü.

2019. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

#8

Írtam, hogy már gyártanak ilyet, ha eddig nem láttál akkor tessék, most láthatsz:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2019. jún. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
67%

Miről beszélsz, manapság épp azt sulykolják, hogy a "plus size modell" a menő, a száztíz kilós nő milyen szép, mert "fel meri vállalni magát".

Nekem személy szerint az egészséges testtömegindexű csajok tetszenek, ahogy szerintem a legtöbb férfinak is.

2019. jún. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!