Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért alakították át a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakították át a mai nőideált a vékony, fiús testalaktra az igazán vonzó nőies testről?

Figyelt kérdés

Miért prefetálja manapság a férfiak többsége a vékony, fognivaló nélküli lányokat az igazán szép, formás női testtel szemben?


Ezt a média váltotta ki?


Ezt amúgy férfiként írom, mivel elképesztő, hogy milyen nőket kövéreznek le manapság. Már egy szép formás popó miatt is kezdik kövérnek érezni magukat a nők és elkezdenek eszeveszettül fogyasztani, csakhogy megfeleljenek a méda által gerjesztett igényeknek.


Így pedig eltűntek az igazán jó nők, az amazoni formás szépségek.


Nagyon lelombozó, hogy lapos deszkák közül kell válogatni. Ez nem szép akármit is mondanak.


2019. jún. 3. 09:47
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
De már ezeket a nőket is lekövérezi a sok agymosott agyhalott.
2019. jún. 3. 12:40
 22/40 anonim ***** válasza:
30%

"A kövér 100 kg-nál kezdődik.A 65-70 kg az amazoni szép, nőies, a 45-50 az csontos. Manapság az 50 kg-ra buknak ami nem szép."


Egy 160 centis lánynál az a 65-70 kg, már erős túlsúly. Egy ilyen magasságú lánynak kb 48-55 kg között célszerű mozogni, mert ez az egészséges.


Magasság függvénye, hogy mikortól beszélünk kövérségről!


Én meg azt nem tudom megérteni, hogy képes valaki a zsíros, lötyögő testhez vonzódni.

2019. jún. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
49%
Te el vagy tévedve. Én 157 cm vagyok, 50 kg és nem csontos. Az én magasságomhoz pont ez az ideális súly. 65-70 kg-san én már kövér lennék. Ellenben egy 180 cm magas nőnek az az ideális súlya.
2019. jún. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

171 cm vagyok,de 65 kgval ugy ereztem magam,mint valami elefant.Es nem azert mert az olyan huuu de sok,hanem azert mert baromi rosszul neztem ki.Az arcom kikerekedett,a karjaim is jo nagyok lettek...az ok hogy volt fenekem,meg mellem...de a tobbi az pff...

Nem mindenkinek all jol a 65-7O kg..koszonom en jol elvagyok az 58kgval.

2019. jún. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

22, 23, 24


Erről beszélek, pont azt igazoljátok amit leírtam.


Csakis a csontsovány lehet a szép és egészséges, és mindenki azzal jön, hogy. 170 cm 65kgos nő löttyedt, naracsbőrös, zsíros, holott lehet ennyi lenni feszesen is ha az ember edz. Persze mértékkel. Néhány százalék zsír súlyzós edzés eredményezte szép izmokkal nem tudom miért annyira elítélendő.

Maz egészség érdekében igenis kell edzeni, de senki ne mondja, hogy csakis a 0 zsírszázalék a szép, esztétikus. 5-6 % zsírszázalék még messze nem köver és pláne nem narancsbőrös.

2019. jún. 3. 13:25
 26/40 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez a férfiakra jellemző olyan alkatuk van mint egy lánynak sőt a piszkafa lábukra még a szűk farmert is felveszik...
2019. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

"Csakis a csontsovány lehet a szép és egészséges"


Na, IQ-bajnok megszólalt. SENKI nem mondta, hogy csontsovány, mindenki csak az ÁTLAGOS testalkatot írta le.

159 centihez 49 kg vagyok és NEM vagyok csontsovány, sportolok, enyhén izmos vagyok, formás a fenekem, combom.

Tiniként voltam 55 kg is, nagy fenekem és hasam volt, semmi derekam nem volt.


Persze, ha valaki sportol, izmosodik. De nehogy azt mond már, hogy egy 160 centis csaj, ha 65 kg, az csak izom?

Te is ugyanolyan fatfétises vagy, mint az egyik felhasználó "fatfan". De ő ugyan az extrém kategóriákat szereti.


Azért nézzél már kérlek utána, hogy a plusz kg-nak milyen egészségkárosító hatása van a szervezetre.

2019. jún. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Egy 175 cm-es,65 kg-os nő vékony,messze van az a telttől.
2019. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

"171 cm vagyok,de 65 kgval ugy ereztem magam,mint valami elefant.Es nem azert mert az olyan huuu de sok,hanem azert mert baromi rosszul neztem ki.Az arcom kikerekedett,a karjaim is jo nagyok lettek...az ok hogy volt fenekem,meg mellem...de a tobbi az pff..."


Ez tényleg érdekes 172/64 kilóval gebe voltam. Beesett arcú, sápadt, és gebe. Akkor ez mitől függ vajon?

2019. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

29


Az irreális elvárásokból adódnak a különbségek illetve túl szigorú önbírálat miatt. 1% zsírszázalék miatt kövérnek érzik magukat.

2019. jún. 3. 18:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!