Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Az ismerkedés idején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az ismerkedés idején mennire szàmít nektek, hogy egy 30 év körüli férfi egyedül lakjon egy lakásban? Gáz, ha lakótársa van?

Figyelt kérdés
34 évesen már volt olyan párkapcsolatom, ahol majdnem három évet laktam együtt exemmel. Mivel nem szeretek egyedül élni, most egy kb. 60 négyzetméteres lakásban van külön szobám, a másikban egy hasonló korú srác lakik. Ha újra lesz hosszú távú kapcsolatom, szívesen összeköltözöm a lánnyal. De mennyire lehet gáz ilyen korban az iamerkedés során, hogy nem önálló, hanem megosztott albérletem van?
2018. aug. 18. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. aug. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hány éves vagy ha a 34 éves már a múlt? 36? Az nem 30 körüli, hanem egy középkorú férfi. Egy egyetemista srác szintjén élsz, és a korodbeli középkorú lakótársadat srácnak nevezed. Ez egy kicsit éretlenségre utal. És nem az a gond, hogy nincs saját lakásod, hanem az életstílusod éretlen. Persze egy huszonéves lánynak megfelel, csak ő nem tervez veled hosszútávon.
2018. aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az a gond, hogy "nem szeret egyedül élni", ezzel nem tudok azonosulni.
2018. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ezen kívül minden rendben van, akkor én nem csinálnék belőle ügyet.
2018. aug. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi az építő jellegű válaszokat! :)


#3


Én azt gondolom, hogy ha hazamész, nem rossz az, ha valakinek legalább oda tudsz köszönni, és megkérdezitek egymástól, hogy milyen napod volt?


Ha éppen nem találkozom a barátaimmal, és nincsen értékes programom, akkor miért is kuksolnék egyedül egy lakásban? :) Munkát soha nem viszek haza.

2018. aug. 19. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!