Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mennyire kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire kizáró ok-probléma ha a férfinak van egy kis "melle"?

Figyelt kérdés

Edzek+ egy normális étrendet is követek egy ideje, de egyelőre még onnan nem ment le zsír :/ Nem húztam be a hasamat, de az élőben nem ekkora :D

24F

Köszönöm a válaszokat, ne kíméljetek!

[link]

[link]

[link]

[link]


2019. jún. 5. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Mondd, te testképzavaros vagy? Teljesen átlagos melled van, plusz gondolom, mire egy nő meglát meztelenül, már ismer annyira, hogy az ilyesmi nem érdekli.
2019. jún. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tegnap volt már...
2019. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Törölték és figyelmeztetést is kaptam, mert nem szabad kepfeltoltesponteu-ról linkelni ..
2019. jún. 5. 21:21
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
A fejedben tegyél rendet! Semmi baj az alkatoddal, teljesen rendben vagy.
2019. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Jól nézel ki.
2019. jún. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%

Teljesen normális szerintem.

19/L

2019. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4%
lányként mondom nekem nagyon nem jönnél be. nem elég hogy szó szerint férfiként melled van meg hasad is dagadt. :S nagyon sokat kellene edzened, hogy bejönnél testügyileg. hamarabb állnék össze egy csontsovány palival mint veled.
2019. jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%

Teljesen rendben vagy, az exem is így nézett ki, most ki van gyúrva, már nem jön be, eltűnt az arányos alakja, ami neked még megvan.


A cici furcsa, de nem zavaró szerintem. Volt olyan exem, akinek htalmas melle volt(kövér volt) ahhoz képest ez semmi, bár tény, hogy viszonylag kevés ilyen mellű vékony férfi van.


Érdekes, de elfogadható, pont, mint egy elálló fül, túl hosszú második lábujj, pigmentfolt a testen.


Meg lehet csináltatni, de apróság.


Szexepil nem lesz belőle, mint mondjuk egy nagyobb orrból, de simán rendbenvan kategória, nem is taszító, mint pl egy nagyobb szemölcs, vagy furcsa fogsor, szóval én nem aggódnék.

2019. jún. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg ez az átlag, de most mit lehet tenni? Nőként nem lehetnek olyan elvárásaink, mint a férfiaknak.
2019. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!