Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány nőnek tetszenek mackos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány nőnek tetszenek mackos testalkatú férfiak, és hány nőnek tetszenek a soványok?

Figyelt kérdés

Érdekelne mert mostanság sok pasinál divát a fogyás mánia mert szerintük csak soványan tetszenek majd a nőknek.

És érdekelne hogy a mai nőknek tényleg már csak a soványak jönnek be?



2019. jún. 6. 13:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sem a mackósak sem a soványak nem jönnek be, a normál testalkat jön be némi sportossággal, ugyanis én is rendszeresen sportolok.
2019. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Osztom az első véleményét :)
2019. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Mackos emberek is sportolhatnak, nézd pl erő emelők. A sport nem mindig arányos a testalkattal. A vékony is sportolhat ha genetikailag ilyen adottságú pl foci.
2019. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
#3 nekem személy szerint se a túlsúlyos, se az izmos “mackós” pasik nem jönnek be. Inkább a szálkásak, vagy átlagosak, a vékonysággal addig nincs bajom, amíg nem ropi :D
2019. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Az átlagos testalkat jön be!

Se nem mackós,se nem vèkony!

2019. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Fordulj a KSH-hoz.
2019. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy a nagy átlag az átlagoshoz vonzódik, hiszen benne van a nevében: átlagos: megszokott, hétköznapi.


Én magam mackós vagyok, igen nagy darab. Viszont cserébe egyes hölgyek szerint jóképű vagyok azért. Ez relatív persze, van aki biztos, hogy hidegrázást kapna tőlem.


A tapasztalatom az, hogy mindig volt pár nő, akinek tetszettem úgy, ahogy voltam, szóval én nem aggódok az alkatom miatt. Biztos, hogy egy nő miatt sem kezdenék edzeni/sportolni. Igaz, az én elvárásaim sem annyira a külsőt, mint sokkal inkább a belsőt érintik. Viszont lehet valaki akármilyen szép/alkatú, ha a személyiségéhez nem vonzódok, akkor kalap-kabát. A külső nem minden, nagyon nem.

2019. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha a kettő közül lehet csak választani, akkor inkább mackós legyen. Persze ez nem a 120 kg-t jelenti.
2019. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
"Mackos emberek is sportolhatnak, nézd pl erő emelők." - Tapasztalataim alapján nem az izmosak, hanem a hájasak hívják magukat mackósnak. :-)
2019. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
13 nonek a mackos es 14nek a sovany.
2019. jún. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!