Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el, hogy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el, hogy nálam nem alkalmas a találkozás? Szégyellem a házam!

Figyelt kérdés

Nem rég megismerkedtem egy fiúval, de kint él külföldön a szüleivel, úgy hogy majd csak nyáron jön haza 2 hétre. Nagyon jól elvagyunk egymással, egész nap írkálunk, és esténként szoktunk beszélgetni telefonon is. Tetszem neki, és nagyon szeretne velem találkozni nyáron, és én is szeretnék vele. Ő nem direkt az én városomba jön, hanem 25 km-re odébb lakik. Nem nagy gond, 20 perc vezetés alatt meg van, vagy buszozni is lehet. A gond onnét kezdődik, hogy többször megemlítette, hogy átjönne az én városomba, és majd itt eszünk, kávézunk, vagy romantikázunk film nézés közben... És belegondoltam, hogy ha már átjönne a lakhelyemre, akkor elvárja, hogy haza is hozzam, és hogy nálam legyünk aznap mondjuk. Viszont én rettenetesen szégyellem a házam, nem szeretném, ha nálunk lennénk. Az én szobám az okés, de a ház többi helységét nagyon nem szeretném átjárni vele. Másik gond pedig, hogy a szüleim biztos bejárkálnak, mikor itt lenne, és nem vagyok velük olyan jó kapcsolatba, hogy "háát figyeljetek, jön hozzám egy fiú, úgy hogy tilos a járkálás"...

Hogy oldjam meg, hogy inkább én menjek az ő városába, és az ő házába? Lehetőleg sértődés nélkül kéne elintézni, mert már megígértem neki, hogy elnézünk 1-2 helyre, de aztán biztos furán nézne, ha azt mondanám, hogy figyelj, menjünk át inkább hozzád. Van még a találkozásig 1,5 hónapom.. Hogy ha a találkozást nálam le is mondom valahogy, akkor még ott van az az eset, hogy buliban találkozunk, de az sincs garantálva, hogy úgy fog történni.

Ti hogyan oldanátok meg ezt a helyzetet?

Mind a ketten 18 évesek vagyunk


2019. jún. 7. 13:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Úgy hogy ezt így elmondod neki. Őszintén. Nem tudnátok nyugodtan filmezni, sem semmit, erősen feszélyezne ha ott lennétek. Elmondhatod hogy szerény körülmények közt éltek, és a szüleiddel sem felhőtlen a viszony . És ha nem lenne gond, találjatok más megoldást.

Ha normális a srác megérti. Ennyi. Nem kell ezt túlragozni.

2019. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha nagy hallra vágytál ,akkor viseld a következményeit. Itthon nem találtál volna barátot, a melósok közül?
2019. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Mi a ciki a házon? Rendetlen, koszos vagy csak nem új?

Nem kell rögtön amúgy oda menni, előtte lehet jó pár program nyilvánosan, aztán, ha jobban megismered élőben is, akkor...

2019. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Rockarc ***** válasza:
74%

Szerintem mar leirtad, csak nem nekunk kene, hanem neki. Akar masolhatod is, csak igazitsd ki a szemelyre utalo reszeket.


"Viszont én rettenetesen szégyellem a házam, nem szeretném, ha nálunk lennénk. Az én szobám az okés, de a ház többi helységét nagyon nem szeretném átjárni vele. Másik gond pedig, hogy a szüleim biztos bejárkálnak, mikor itt lenne, és nem vagyok velük olyan jó kapcsolatba, hogy "háát figyeljetek, jön hozzám egy fiú, úgy hogy tilos a járkálás"..."


Hidd el a ferfiak sosem nezik sem a vagyonodat, sem az anyagi helyzeted. Plane 18 evesen. Ettol nem leszel kevesebb a szemeben, es szerintem meguszol egy csomo olyan kellemetlen gondolatot, ami benne fogalmazodna meg, hogy miert nem hiv el a lakasara, miert nem akar bemutatni a szuleinek stb. Jobb az ilyen dolgokat idejekoran rovidre zarni.


No para, az oszintesegnel meg nem talaltak ki jobbat! ;)


43F

2019. jún. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

Azt tudatosítsd magadban és ha kérdőre von akkor benne is, hogy neked nincs házad.A szüleidnek van háza és te velük élsz, így még kénytelen vagy az adott körülményekhez alkalmazkodni, de a szoba amit a szüleid biztosítanak számodra élettér ként az tiszta és rendezett.


Egyébként pedig célszerű őszintének lenni, hogy nyomaszt téged a környezeted, még ha nincs is okod szégyenkezni mert nem rajtad múlik, te ügyelsz a rendre magad körül.Így nem leszel képmutató és őszintétlen.


Ha pedig emiatt nem akarna veled lenni akkor tedd fel magadnak a kérdést, hogy van-e olyan tiszta a srác szíve, mint a te szobád.:)

2019. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedből úgy veszem ki, hogy még nem is találkoztatok, és ez lenne az első alkalom. Az teljesen normális dolog, hogy első alkalommal nem a szülői házban találkoztok, pláne nem akkor, ha a szülők is otthon vannak.


Mondd meg neki nyugodtan, hogy otthon lesz a család is, nem akarod őket zavarni, vagy hogy ők zavarjanak benneteket, hanem találkozzatok olyan helyen, ahol kettesben lehettek. Nyugodtan nézzetek el azokra a helyekre, amiket beszéltetek, sétáljatok, üljetek be kávézni, kajálni valahová, de miért kéne első randin hazavinni a szülőkhöz?

2019. jún. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
"a ferfiak sosem nezik sem a vagyonodat, sem az anyagi helyzeted" :DDDD Kb ugyannyian vannak ilyenek, mint a nők.
2019. jún. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%
Egyéjszakásnál baromira nem fogja érdekelni a ház többi része, az ágy legyen rendben és ne nyissanak rá és kész.
2019. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én megmondanám ezt az egészet őszintén. Aztán ő dönt, hogy vállalja-e így, vagy a ti városotokból mentek át hozzájuk akkor.
2019. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy csak engem idegesít férfiként, hogy a nők miket nem taktikáznak azért , mert szégyenlik a vagyoni helyzetüket.. Vicc.
2019. jún. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!