Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el, hogy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el, hogy nálam nem alkalmas a találkozás? Szégyellem a házam!

Figyelt kérdés

Nem rég megismerkedtem egy fiúval, de kint él külföldön a szüleivel, úgy hogy majd csak nyáron jön haza 2 hétre. Nagyon jól elvagyunk egymással, egész nap írkálunk, és esténként szoktunk beszélgetni telefonon is. Tetszem neki, és nagyon szeretne velem találkozni nyáron, és én is szeretnék vele. Ő nem direkt az én városomba jön, hanem 25 km-re odébb lakik. Nem nagy gond, 20 perc vezetés alatt meg van, vagy buszozni is lehet. A gond onnét kezdődik, hogy többször megemlítette, hogy átjönne az én városomba, és majd itt eszünk, kávézunk, vagy romantikázunk film nézés közben... És belegondoltam, hogy ha már átjönne a lakhelyemre, akkor elvárja, hogy haza is hozzam, és hogy nálam legyünk aznap mondjuk. Viszont én rettenetesen szégyellem a házam, nem szeretném, ha nálunk lennénk. Az én szobám az okés, de a ház többi helységét nagyon nem szeretném átjárni vele. Másik gond pedig, hogy a szüleim biztos bejárkálnak, mikor itt lenne, és nem vagyok velük olyan jó kapcsolatba, hogy "háát figyeljetek, jön hozzám egy fiú, úgy hogy tilos a járkálás"...

Hogy oldjam meg, hogy inkább én menjek az ő városába, és az ő házába? Lehetőleg sértődés nélkül kéne elintézni, mert már megígértem neki, hogy elnézünk 1-2 helyre, de aztán biztos furán nézne, ha azt mondanám, hogy figyelj, menjünk át inkább hozzád. Van még a találkozásig 1,5 hónapom.. Hogy ha a találkozást nálam le is mondom valahogy, akkor még ott van az az eset, hogy buliban találkozunk, de az sincs garantálva, hogy úgy fog történni.

Ti hogyan oldanátok meg ezt a helyzetet?

Mind a ketten 18 évesek vagyunk


2019. jún. 7. 13:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű azért taktikáznak, mert téged, és még sokan másokat kb minden idegesít. Ezt akarják kikerülni.
2019. jún. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

# 11/11

Engem nem zavar.. Omlik a vakolat itt is .. :D

2019. jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Riki miller válasza:

˝AZ A BAJ HOGY BÜDÖS A HÁZ ˝


(Rocky Balboa)

2019. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Még nem találkoztunk, most lenne az első, de akkor kihúzom magam valahogy azzal, hogy első nap azért nem szeretném a szüleim házába elhozni... Utána valahogy elmondom neki, hogy nem alkalmas a szüleim miatt.
2019. jún. 7. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!